ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Yavru Kedi Mamaları (0-12 Ay)

İnsanlar uzun yıllardan bu yana evcil hayvanlarla beraber yaşamlarını sürdürmüşlerdir. Bu evcil hayvanların ilk sırasında yer alan ve yüzyıllar önce evcilleştirilen kediler günümüzde oldukça popüler ve sevilen canlılardandır. Kedi bakımı aslında her ne kadar zor gibi görünse de oldukça kolaydır. Özellikle yavru kediler bu konuda diğerlerine nazaran kişilere kolaylık sağlar.

Yavru kedi bakımı yapılırken dikkat edilmesi gerekilen birkaç önemli nokta bulunur özellikle 0-2 aylık yavru kediler için anne sütü ve bakım oldukça önemli olduğundan ötürü eğer varsa annesinden asla ayırılmamalıdır. Annesi olmayan yavru kedilerde en önemli nokta beslenmedir.

Yavru Kedi Mamaları (0-12 Ay) Modelleri

Yavru kedi mamaları (0-12 ay) pek çok çeşitlilik içerir. Annesi olmayan ve 0-2 ay aralığında olan kediler mutlaka süt tozu ile beslenmelidir. Süt tozu içeriğindeki besinler sayesinde anne sütüyle benzer özelliktedir ve yavru kedilerin sağlıklı bir şekilde büyümesine katkı sağlar. Normal sütlerin verilmesi yavru veya yetişkin olmak üzere tüm kediler için zararlıdır. Kedilerin sindirim sistemi laktozu sindiremediğinden ötürü bu durum onlarda ishale veya daha büyük hastalıklara yol açabilir bu nedenden ötürü süt tozu oldukça önemli bir rol oynar.

Yavru Kedi Mamaları (0-12 Ay) Çeşitleri

2 aylıktan daha büyük kediler için artık katı gıdaya geçiş vakti gelmiştir. Yavru kedi mamaları (0-12 ay) genellikle 2-12 ay civarında kullanılır ve yavru kedilerin ağız ve diş yapısına göre uyumluluk gösterir. Normal mamalara oranla daha küçük taneli ve daha az sert olan bu kuru mamalar onların gelişimlerine devam etmeleri için oldukça önemlidir. Yaş mamalar her ne kadar kuruya oranla daha çok sevilse de onların diş sağlığı ve sindirim sistemi açısından haftada bir verilmesi çok daha uygundur. Bunun yanı sıra yavru kedi mamaları (0-12 ay) balık, tavuk, hindi olmak üzere pek çok aromadan oluşur.

Yavru Kedi Mamaları (0-12 Ay) Fiyatları

Yavru kedi maması fiyatları mamanın çeşidine ve kalitesine göre değişiklik içerir. Ayrıca Yavru kedi mamaları kuru ve yaş mama olmak üzere iki çeşide ayrılır. Bu çeşitlere göre hemen hemen her bütçeye uyum sağlayabilecek olan bu mamalar yavru kedilerin gelişimi için oldukça önemlidir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.