İş Eldiveni
Tükendi
Temizlik Ve Bulaşık Eldiveni Xl 12 Adet
PAC2020070191
ADET
₺35,50 KDV Dahil
₺49,50 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
İş Eldiveni
Tükendi
Viper Bulaşık Eldiveni ( 40 adet )
PAC2020070182
ADET
₺93,50 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
İş Eldiveni
Tükendi

Viper Tek Kullanımlık Şeffaf Poşet Eldiven ( 100 Adet )

PAT2020070188
ADET
₺8,75 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil
Yeni Ürün

Yapı Market

Yapı market ürünleri, çok çeşitli bir ürün kategorisidir. Yapı market ürünlerinin içerisinde her türlü ihtiyaçta işe yarayan birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler; herhangi bir tesisat anında kullanılacak olan ürünler, hırdavat ürünleri, inşaat malzemeleri, boya, panel ve bahçe malzemeleri gibi ürünlerdir. Bu ürünlerin çok daha fazla çeşidi, yapı market ürünleri satılan sitemizde mevcuttur. Herhangi bir tamir ve tadilat anında ya da bahçe işlerinde kullanılması gereken  bu ürünler, toplu bir şekilde sitemizde bulunur. Bu ürünlere, her yerde ve her alanda fazlasıyla ihtiyaç vardır. 

Yapı Market Ürünleri Modelleri

Yapı market ürünleri, birçok ürünün bir arada bulunmasıyla oluşur. Bu ürünler ev eşyası, mobilya, boya, tesisat ürünleri, her türlü aksesuar ürünü, tamir ürünü ve dekorasyon ürünleri, petshop ve supermarket, elektronik eşya gibi oldukça çeşitli ürünlerdir. Aranan tüm yapı market ürünleri sitemizde mevcuttur. Bahçe işlerinde, sulama, biçme ve ekme gibi işlerde kullanılan birçok ürün de sitemizde bulunmaktadır.

Yapı Market Ürün Çeşitleri

Yapı market ürünleri akla gelebilecek her alanda kullanılan ürünlerdir. Aydınlatma ürünleri olarak; ampul, lambader, duy, abajur, avize ve buna benzer ürünler sitemizde mevcuttur. Boya çeşitleri olarak yağlı boya, su bazlı boya ve kapı boyası gibi boyaların her çeşidi sitemizde  bulunmaktadır. Aynı zamanda bu ürünler inşaat malzemeleri ile birlikte alınır. Priz, yıldız tornavida ve kalem tornavida, su anahtarı, pense gibi tamir aletleri, matkap, akülü matkap ve daha birçok çeşit yapı market ürünü olarak sitemizde bulunmaktadır. 

Yapı Market Ürün Fiyatları

Yapı market ve bahçe ürünleri çok çeşitli ve her alanda ihtiyaç duyulan ürünler olduğu için, bu ürünlerin birçok çeşidinin sitemizden uygun fiyatlar dâhilinde alınması mümkündür. Ürün fiyatları, malzemenin kalitesine göre değişmektedir. Birçok alana yayılan bu ürünler, piyasadaki en düşük halleriyle sitemizde satılmaktadır. Hemen hemen her bütçeye uygun olan yapı market ürünlerine sahip olmak isteyen herkes sitemizi ziyaret ederek, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilir. 

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.