XXLarge Boy Göğüs Tasmaları 

XXLarge boy göğüs tasmaları kedi ve köpekler için kendi içinde sınıflandırılır. Kediler için üretilmiş göğüs tasmaları küçük kedilerden yetişkin kedilere kadar boy boy değişir. Köpekler için olanları da  küçük ırktan büyük ırk köpekler arasında ebatları değişir. Göğüs tasması boyun tasmasına göre her zaman daha kullanışlı ve konforludur. Evcil hayvanınızın rahat edeceği bu tasmalar sırt ağrısı yapmaz. Ayrıca kullanılan özel kumaş sayesinde hayvanın tüylerine yapışmaz ve zarar vermez. 

XXLarge Boy Göğüs Tasmaları Modelleri 

XXLarge boy göğüs tasmaları  kedi ve köpekler için farklı model ve renklerde tasarlanmıştır. Göğüs tasması modelleri kullanım kolaylığı ve rahatlık açısından oldukça rağbet gören bir modeldir. Dişi ve erkek kediler ve köpekler için farklı tasarımlar mevcut. Göğüs tasmalarının tutma sapları da evcil hayvan sahipleri içim ergonomik kullanım sağlıyor. Göğüs tasmaları su geçirmez ve dayanıklı kumaşlardan yapılmıştır. Uzatma saplı, zincir ya da kayış saplı modelleri vardır.

XXLarge Boy Göğüs Tasmaları Çeşitleri 

XXLarge boy göğüs tasmaları kedi ya da köpeğinizle gezinti zamanlarınızda keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.  Göğüs tasmaları çeşitlerinden kendi zevkinize uygun ve evcil hayvanınız için en rahat olanını seçebilirsiniz. Onlarca çeşitte ve farklı tasarımlarda yapılmış olan bu tasmalar birçok farklı  seçenek ile karşımıza çıkıyor. İlk piyasaya sürüldüğü günden bu yana göğüs tasmaları evcil hayvan sahipleri tarafından oldukça beğenildi. Değişik renkleri bulunan bu tasmalar beğenilere cevap verecek kalitede.

XX Large Boy Göğüs Tasmaları Fiyatları 

XXLarge boy göğüs tasmaları fiyat olarak model ve çeşidine göre değişiyor. Tasma kumaşında kullanılan malzeme ve dikiş kalitesi fiyatı artırır. Kedi ya da köpeğiniz için göğüs tasması alışverişi yapmadan önce iyi bir araştırma yapın. Bu konuda veteriner hekiminizin fikrini alabilirsiniz. Göğüs tasması almadan hemen önce evcil hayvanınızın boyunu ve kilosunu ölçün. Ve tasmayı bu ölçülere göre alın. Tasma üzerinde ayar mekanizmaları bulunur. Tasmanın hayvanınızın vücuduna rahatsız etmeyecek ve hareketi engellemeyecek şekilde oturduğundan emin olun. Göğüs tasması alışverişi yaparken tasmanın kaliteli ve ergonomik olmasına dikkat edin.

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.