Collagen-Kolajen

 

Coob Collagen - Vitamin C - 20'li Efervesan Tablet

 

 

 

 

PAC2020070328
ADET
₺49,99 KDV Dahil
₺59,99 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün

Vitamin, Mineraller

Genel sağlık açısından birçok faydalar sunan vitamin, mineraller kendi içeriğinde de farklı türlere ayrılıyor. Faydaları bilimsel olarak ispatlandığı bu takviye ürünleri zengin içeriğe sahiptir. Bu sebeple etkisini kısa süre içerisinde gösteriyor. Vitamin ve mineraller vücudumuzun sağlıklı ve zinde kalması açısından olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

Metabolizma sisteminin daha sağlıklı bir şekilde işlev göstermesi, hücre tamiri ve yenilenmesi gibi birçok farklı türden aktivitelerin sorunsuz bir şekilde çalışmasında vitamin ve minerallerin büyük katkıları bulunuyor. Kapsül ve toz tarzında üretilen bu besin ürünleri tamamen yan etkisizdir. Dolaysıyla içeriğinde herhangi kimyasal öğeleri yer almıyor.

Vitamin Ve Mineral Modelleri

Merak edilen vitamin mineraller birçok türleri bulunuyor. Toplamda 2 çeşit vitamin söz konusudur. Bunlar, C ve B vitamini olarak da tanımlanan suda çözümlenen vitaminler ve A,D,E ve K vitamini yani doğrudan yağda çözümlenen vitaminlerdir. Bunların dışında doğrudan vücudumuz tarafından üretilen D vitamini de bulunuyor. Bu vitamin türü ise, özellikle göz ve kas sağlığımızın korunmasında oldukça etkilidir. Mineraller ise, daha çok diş sağlığı, sıvı dengesi ve sinir sistemlerinin daha sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayan küçük düzeyli kimyasal öğelerdir. Mineraller özellikle et, tahıl, bulgur gibi besin ürünleri içerisinde yer alıyor.

Vitamin Ve Mineral Fiyatları

2021 vitamin mineraller toz veya kapsül olarak uygun fiyatlar üzerinden satışa sunuluyor. Bu avantajlı ürünlerden tercihiniz doğrultusunda set halinde de sipariş verebilirsiniz. İnternet üzerinden 7/24 satın alabileceğiniz bu ürünler geçmiş yıllara göre bugün daha düşük fiyatlardan satışa sunuluyor. Fakat özellikle amatör alışveriş sitelerinden uzak durmanız tavsiye edilir. Bu tarz siteler üzerinden %100 orijinal olmayan ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmayan vitaminler ve mineraller satışa sunulabiliyor. Bu durum beraberinde sağlığınızın riske girmesine neden olabiliyor. Dolaysıyla bu ürünleri yalnızca resmi satış sitesinden satın almanız önerilir.

Vitamin ve Mineral Çeşitleri

En iyi vitamin mineral çeşitleri oldukça fazladır. Bilinen en önemli vitamin türleri C,B,A,D,E ve K vitaminleridir. Ayrıca D vitamini de diğer vitaminlerin aksine vücudumuzda yer alan özel bir vitamin türüdür. Mineral çeşitleri ise, daha çok ilgili baklagillerin içerisinde bulunan özel besin takviyeleridir. Bu ürünler sayesinde fiziksel, zihinsel ve ruhsal yönden sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Birçok sağlık sorunlarında minimum düzeyde risk oluşması için mineral ve vitaminlerden günlük düzenli ve yeterli düzeyde tüketmeniz önerilir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.