Temizlik Setleri
Tükendi
Vileda Turbo Pedallı Döner Hazneli Otomatik Temizlik Seti
PAC2020070330
ADET
₺199,50 KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Paspas ve Mop
Tükendi

Vileda Yeni Nesil Turbo Pedallı Üçgen Uyumlu Yedek Mop Paspas

PAC2020070420
ADET
₺44,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Paspas ve Mop
Tükendi

Vileda Yeni Nesil Turbo Pedallı Üçgen Uyumlu Yedek Mop 2 li Paket

PAC2020070421
ADET
₺99,00 KDV Dahil
₺119,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Temizlik Setleri
Tükendi

Vileda Turbo Pedallı Döner Hazneli Otomatik Temizlik Seti + 1 Adet Yedek Mop Hediyeli

PAC2020070438
ADET
₺225,00 KDV Dahil
₺259,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Temizlik Setleri
Tükendi

Vileda Turbo Pedallı Döner Hazneli Otomatik Temizlik Seti + 2 Adet Üçgen Yedek Mop Hediyeli

PAC2020070439
ADET
₺269,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Paspas ve Mop
Tükendi
PAC2020070443
ADET
₺79,00 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
Yeni Ürün

Vileda Temizlik Ürünleri

Vileda Modelleri Nelerdir?

İnsanlar çağlar boyunca yaşadıkları çevreyi temizlemişlerdir. Onların bu temizlik anlayışından ötürü eski çağlardan bu yana pek çok temizlik ürünü üretilmiş ve kullanılmıştır. Deterjan, bez, mendil, cam sil gibi pek çok malzemenin arasından son yıllarda en çok rağbet görenlerden biri de vileda modelleridir. Ufak bir bez parçasının uzun bir sopaya tutturulmasıyla oluşturulan vileda günlük hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Kovasıyla birlikte satılan bu model kovanın içerisindeki küçük bir bölme sayesinde de rahatlıkla yıkanıp sıkılabilmektedir. Pek çok çeşidi ve modeli bulunan bu temizlik malzemesi yere eğilip silme işini kesinlikle rafa kaldıran bir icat olarak sayılmaktadır.

Vileda Ürünü Modelleri ve Kullanım Alanları

Vileda modelleri her ne kadar birbirine benzeseler de çeşitlik özellikleriyle aralarından ayrılan pek çok model bulunmaktadır. Bu modellerin başında pedallı viledalar gelmektedir. Viledanın ucundaki bezin veya iplikli yapının kolaylıkla yıkanıp sıkılmasına yarayan bu düzenek sayesinde yerleri temizlemek sanıldığından çok daha kolay bir hale gelmiştir.

Diğer bir farklı vileda modeli ise çıkartılabilir bez viledalardır. Bu bezi çıkartılan viledaların temizlenmesi ve hijyeni diğerlerine oranla çok daha kolay olduğundan ötürü hijyene önem veren insanlar tarafından tercih edilmektedir.

Vileda ürününün pek çok kullanım alanı vardır. Ev, işyeri, okul, fabrika, otel, şirket ve benzeri pek çok alanda temizlik amaçlı kullanılan viledalar çeşitli boyun ve bel ağrılarına sebep olmadığından ötürü hemen hemen herkes tarafından kullanılmaya müsait temizlik ürünleri arasında yer almaktadır.

Vileda Fiyatları ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar oldukça kullanışlı ve işe yarar bir ürün olsa da viledanın piyasa fiyatları oldukça makul düzeylerde seyretmektedir. 20-200 TL aralığında pek çok modeli ve tarzı bulunan viledalar hemen hemen her bütçeye uyum sağlayabilecek kadar uygundur.

Vileda da dikkat edilmesi gereken en önemli nokta vileda bezinin kalitesidir. Tüm evin hijyeni bu bez ile sağlandığından ötürü kaliteli ve güvenilir markalardan seçim yapmak oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra kalitesiz bezler çok çabuk eskiyip yırtılacağından ötürü tercih edilmemesi gereken temizlik malzemeleri arasında yer almaktadır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.