Temizlik Bezleri
Mikrofiber Temizlik Bezi 4'lü
PAC2020070232
ADET
₺19,50 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo

Vichy 

Dermokozmetik denilince akla ilk olarak gelen markalardan biri Vichy, çok uzun yıllara dayanan ve uzun araştırmalar sonucunda ürün çıkaran bir marka olmuştur. Ürünlerinin hepsi, klinik onaylı olan ürünlerdir ve cilt sağlığı için çok faydalıdır. Vichy ürünleri kullananlar, ciltlerinde büyük oranda iyileşme görmüşlerdir. İçeriğinde bulunan termal su, mineral bakımından zengindir ve cildin eksik olan nemini ve esnekliğini geri kazandırır. Vichy ürün bakımından, çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Çeşitli nemlendirici, anti aging, maske, serum, akne, kozmetik ve saç ürünleri üreten Vichy, kullanıcıların en memnun kaldığı ürünlerden biridir. Tüm cilt tiplerine hitap eden ürünleri olduğu için, herkes kendine göre bir ürün bulabilir. Dermokozmetik ürünler, problemli cildi olanlar için, büyük oranda düzelme ve pürüzsüzlük sağlar.

Vichy Ürünleri Nelerdir?

Son dönemlerde en çok tercih edilen nemlendirici Vichy mineral 89’ dur. Hem güneş koruması hem de ciltteki sebum dengesini düzenlemek için üretilen bu krem, gece kullanıma uygundur. Cildin nefes almasını sağlar ve termal su etkisi ile cilt beslenir. Aynı ürünün, göz kremi de göz etrafını nemlendirir ve kırışmasını engeller. Vichy serum ürünleri, ciltteki renk eşitsizliklerini gidererek, cilt tonunu eşitler. Güneş ürünleri, yüksek koruma faktörleri içerir. Kuru ciltler ve yağlı ciltler için özel olarak üretilir. Bunların dışında el kremi, lip balm, cilt tiplerine uygun maskeler ve dökülme karşıtı şampuanlar, en çok kullanılan ürünlerdir. Ürün seçimi yapılırken, mutlaka cilt tipine uygun ürünler satın almak, üründen başarılı bir performans almak açısından çok önemlidir.

Vichy Termal Su Ne Demek?

Termal su dermokozmetik ürünler de sıklıkla karşılaşılan bir terim değildir. Sadece Fransa’ya özgü olan Avene ve Vichy markalarında vardır. Fransa’da dağlık bölgelerden elde edilen termal sular, cildin tüm mineral ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahiptir. Özellikle Vichy eyaletin de termal su çok önemlidir ve bir turizm haline gelmiştir. Dermokozmetik ürünlerin içeriğinde kullanılan bu sular sayesinde cilt daha pürüzsüz bir hale gelir. Yapılan araştırmalarda termal suyun için de 15 farklı mineral bulunmuştur. Termal su sayesinde güçlü hale gelen cilt, aynı zamanda daha genç kalır. Hiç bir etki almadan tamamen doğal olarak ve katkısız elde edilen termal su deneyimini yaşamak için, Vichy ürünlerini kullanmak yeterlidir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.