Tesettür Tunik
PAC2020070307
ADET
₺203,00 KDV Dahil
₺290,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tesettür Tunik
PAC2020070305
ADET
₺154,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tesettür Tunik
PAC2020070322
ADET
₺255,00 KDV Dahil
₺290,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tesettür Tunik
PAC2020070323
ADET
₺109,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tesettür Tunik
PAC2020070324
ADET
₺139,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
%37 İndirim
%37İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo

Tesettür Tunik

Tesettür Tunik, tesettür giyim kategorileri içerisinde en çok tercih edilen kıyafet kategorileri içerisindedir. Tesettür kıyafetlerde öne çıkan ve tercih edilmelerinde etken olan unsurlar arasında, rahatlık ve giyen kişiye hareket özgürlüğü tanıması gelir. Tesettür elbiselerde bol ve rahat kıyafet tasarımları, tesettüre yönelik hazırlanmış dış giyim tasarımlarında da öne çıkmaktadır.

Bunlar içerisinde tesettür hırka ve tunikler ile birbirinden şık feraceler ilk sırada gelmektedir. Bu kıyafetler sayesinde dar elbise ya da pantolonlar çok rahat bir şekilde giyilebilecektir. Bu kıyafetler, dar pantolonların üzerini örterek hem hatları belli etmeyecek amaca hizmet ederken hem de şık olmaları nedeniyle tercih sebebi olacaktır. Tesettür tuniklerde her yaş ve zevke uygun tasarım çeşitleri son derece fazladır.

Gençlere Yönelik Tesettür Tunikler

Tesettür Tunik, her yaş grubuna yönelik zengin içeriklere sahiptir. Son dönemlerde farklı model tasarımlarını tuniklerde görmek mümkündür. Klasik giyimden hoşlanan orta yaşın üzeri hanımlar kadar, dinamik bir hayat akışına sahip olan gençlere yönelik te tesettür kıyafetleri mevcuttur. Bu konuda hizmet veren giyim siteleri de son zamanlarda artış göstermektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak pek çok kimse için son derece avantajlı ve rahat yöntemler içerisindedir.

Gençlerin en çok tercih ettikleri tunik tasarımları, uzun, bol ve salaş kesimlere sahip olan tasarımlardır. Son zamanlarda tesettür tarzı tuniklerde püskül detayları, bol cepler, son derece öne çıkan tasarımlardır. Şık ve rahat oldukları kadar, özgün çizgilere de sahip olmaları, gençler arasında tercih sebebi olmaktadır. Tuniklerde uzun kol ya da kolsuz olmaları mevsime göre değişen özellikler içerisindedir.

Tunikler Dış Giyimin Vazgeçilmez Parçaları

Tesettür Tunik, mevsimine göre farklı kalınlıklarda olabilir. Uzun olmaları, bahar ayları için ince kumaşlardan yapılmaları ve kışa yönelik daha yünlü kumaşlardan tercih edildiği görülür. Yaz ve bahar aylarında spor bir takımı tamamlayan en önemli dış giyim tasarımları içerisinde öne çıkmaktadır. Bu konuda önden düğmeli, işli ya da asimetrik çizgilerde tasarımları görmek mümkündür. Tesettür tuniklerde rahat ve güvenli alışveriş için sitemizin daha yakından incelenmesi tavsiye edilmektedir.

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.