ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Tesettür Palto

Tesettür palto, son zamanlarda çok farklı model ve desenlerde tasarlanmaktadır. Her yaş ve bedene uygun tasarlanan paltolar tesettür giyimin vazgeçilmez birer parçalarıdır. Tesettür paltolarda orta yaşlılar kadar, genç kesime de hitap eden çok farklı modeli görmek mümkündür. Önden düğmeli, fermuarlı ya da şal yakalı paltolar, son derece şık duracak modellerdir.

Paltoların uygun kalınlıkta olması da önerilen unsular içerisindedir. Kaşe, kaşmir ve yünlü olan bu dış giyim kategorileri, kışın soğuktan korumaya hizmet edecek kıyafetlerdir. Farklı renklerde olan bu palto tasarımları, klasik giyimden hoşlananlar için daha sade çizgilerde ve daha pastel tonlarda yer alır. Krem, bej, nefti ya da kahverengi en çok tercih edilen renklerdir. Siyah da dış giyimin vazgeçilmez renkleri arasındadır.

Genç Giyime Yönelik Tesettür Palto Modelleri

Tesettür palto, gençler için daha dinamik çizgilerde yer alır. Genç giyimin vazgeçilmez unsurları olan desen ve özgün tasarımlar, tesettür paltolarda da yer alır. Tesettür paltolarda uzun etek boyları, salaş ve bol çizgiler ile geniş cepler, öne çıkan modeller arasındadır.

Tesettür tasarımlarda rahatlık vurgusu ön plana çıkmaktadır. Hareket kolaylığı sunan bol kesim kıyafetler, tesettür giyimin en önemli özellikleri arasındadır. Uzun kaban ya da paltoların altına giyilecek dar pantolonlar da genç ve dinamik bir giyim stilini oluşturacaktır. Ayrıca, uzun bot ya da çizmeler de paltoların altında şık duracak olan tamamlayıcı unsurlar içerisindedir. Geniş yakalar, yaka ve manşetlerde dikiş detayları da son derece farklı ve dinamik çizgiler sunacaktır.

Her Yaşa ve Beğeniye Uygun Tesettür Kıyafetler

Tesettür palto, kapüşonlu olarak ta tasarlanabilir. Her yaşa uygun olan bu modeller, yağmurdan ve kardan da koruma özelliği taşırlar. Bu konuda hizmet veren çok sayıda giyim sitesi mevcuttur. İnternetten güvenli alışveriş kolaylığını yaşamak isteyenler için önerilen, firmamız sitesinin ziyaret edilmesidir. Sitemizde birbirinden farklı ve her beğeniye uygun tesettür elbise ve dış giyim ürünlerini bulmak söz konusudur. Her zevke uygun ferace, kap, tunik, kaban ve palto ürünleri için tesettür sitemizin incelenmesi tavsiye edilir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.