Tesettür Elbise
PAC2020070318
ADET
₺159,00 KDV Dahil
₺280,00 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tesettür Elbise
PAC2020070319
ADET
₺176,00 KDV Dahil
₺220,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Tesettür Elbise

 

 

PAC2020070312
ADET
₺180,00 KDV Dahil
₺240,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo

Tesettür Elbise

Tesettür Elbise, rahatlığı ile öne çıkan elbise modelleridir. Son zamanlarda her yaş grubuna hitap edecek çok farklı tasarım türünü görmek mümkündür. Tesettür elbiselerin uzun ve bol kesimleri, giyen kişinin rahat hareket etmesine yönelik tasarımlardır. Günümüzde çok farklı modeller, tesettür elbiselerin tercih edilme nedenleri arasındadır. Eteği evaze gelen, belde kuşak ya da kemer kullanımı olan elbiseler, klasik modellerde en çok tercih edilenlerdir.

Yarasa kollu yaka ve kol manşetlerinde işlemeli detaylar da elbiselere görsel açıdan şıklık katmaktadır. Tesettür elbiseleri, günlük kullanım ve abiye olarak ikiye ayırmak mümkündür. Günlük kullanım, evde, seyahatte ve iş yerinde kullanılması mümkün olan tasarımlardır. Abiye olanlar ise, yaka ve etek uçlarında simli, nakışlı farklı temalarda iş kullanılarak yapılmış modellerdir. Abiye tesettür elbiselerinde kadife ve taftayı da görmek mümkündür.

Spor Tarzda Tesettür Elbiseler

Tesettür Elbise, klasik ya da spor tarza göre de farklı kategorilerde ayrıma tabi tutulabilir. Sade ve düz kesimden hoşlanan geleneksel çizgilere göre tasarlanmış tesettür elbiseler, klasik tarzda olan kıyafetlerdir. Orta yaşlı hanımlar ile sade kesimlerden hoşlanan bayanların tercihini oluşturan bu türlü tasarımlardır. Kol ve yakalarda çok ufak detaylar yer alır. Genelde düğme ve fiyonk gibi unsurlar öne çıkmaktadır.

Spor tarzda olan tesettür elbiselerde ise etekler asimetrik kesimlerde olurken, omuzlarda püskül gibi unsurlar da olabilmektedir. Geometrik desen kullanımı da spor tarzda olan elbiselerde öne çıkan diğer özelliklerdir. Spor tarzı benimseyenler genelde genç yaş grubu olmakla birlikte, hareketli bir yaşam stilini benimsemiş olanlardır. Bu grup için hareket kolaylığı sağlayan ve salaş görünüm veren unsurlar önceliklidir. Bu konuda fikir alınabilecek bazı kaliteli tesettür mağazaları ve siteleri mevcuttur.

Tesettür Takımlarda Şıklık

Tesettür Elbise, rahatlığı ile birlikte şık ve kaliteli bir görünüm sunması ile de tercih edilmektedir. Elbise görünümü veren feraceler, dış giyimin en şık ve vazgeçilmez unsurlarıdır. Renk ve desen zenginliği olan tesettür elbise ve takımlar, hanımların tercihi olacaktır. Her model ve bedende en şık tesettür elbiseler için sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.