ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Sosyoloji

Toplum bilimi olarak bilinen sosyoloji genel toplumların tüm yapılarını inceleyen bir bilimdir. Devletlerin ve toplumların oluşumlarını gelenek, görenekleri incelemesi ile adından sıkça söz ettiriyor. Toplumların temel yapısını temel dinamitlerini inceleyen bu bilim toplumun genel yapısının fotoğrafının çekilmesini sağlıyor. Lise öğrencileri tarafından genellikle okul kitapları okunurken üniversite öğrencileri tarafından genellikle akademik kökenli kitaplar tercih ediliyor. 

Sosyoloji Kitapları 

Sosyoloji kitapları denildiği zaman Emile Durkheim, Max Weber gibi isimler akıllara geliyor. Bu isimlerin toplumun aynası olduğu ve toplum özelliklerini net bir şekilde açıkladıkları da gözlerden kaçmıyor. Tabiki sosyoloji denildiği zaman Türk Sosyolojisini babası olarak bilinen Cemil Meriç'i anmadan geçmek olmaz.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinde en fazla okutulan kitaplar arasında yer alan Cemil Meriç'in Bu Ülke, Umrandan Uygarlığa gibi kitapları da oldukça beğeni alan kitaplar arasındadır.

Sosyoloji Kitapları Temini

Sosyoloji kitapları temini noktasında bireylerin genellikle internet üzerinden alışveriş yapmak istedikleri dikkat çekiyor. Bazı üniversitelerin de kütüphane imkânlarının yetersiz olması bireyleri  yine internet üzerinden kitap satın almaya itmekte. Bu noktada bireylerin ilgili internet sitesi üzerinden diledikleri tür ve içerikte kitaba sahip olabilirler. Ürünün kalitesinin yüksek olması, kitap teslimatının kısa sürede gerçekleştirilmesi vb. gibi hizmetler sunulduğu için bireyler diledikleri kitaba kısa sürede kavuşuyorlar. Siz de sitemizi ziyaret edebilir ve güvenle dilediğiniz ürüne sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.  

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.