ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Small Boy Göğüs Tasmaları 

Small boy göğüs tasmaları evcil hayvanların gezinti sırasında olmazsa olmaz ihtiyacıdır. Göğüs tasmaları boyun tasmalarına göre daha farklı yapıdadır. Daha çok bir kedi ya da köpek giysisi olan bu tasmalar hayvanın tüm vücudunu sarar. Bu sayede evcil hayvanınız rahat hareket imkanı bulur. Ayrıca göğüs tasması hayvanın vücudunu tam olarak kavradığı için size de rahat kontrol imkanı verir. Bu nedenle göğüs tasmaları standart boyun tasmalarına göre daha avantajlıdır. 

Small Boy Göğüs Tasmaları Modelleri 

Small boy göğüs tasmaları modelleri her türden ve cinsten kedi ve köpek için uyumludur. Bu tasmalar model olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Evcil hayvanınız için göğüs tasması arayışı içine girdiğinizde onlarca seçenek ile karşılaşırsınız. Ergonomik ve göze hitap eden birçok göğüs tasması modeli vardır. Kedi ve köpeklerin cinsiyetlerine göre, onları olduklarından çok daha şirin gösteren göğüs tasmaları seçenekleri mevcut. Ayrıca renkle ile de göz dolduran bu tasmalar evcil hayvan sahiplerini de mutlu ediyor.

Small Boy Göğüs Tasmaları Çeşitleri 

Small boy göğüs tasmaları çeşitleri bir ya birkaç tane ile sınırlı değildir. Pet mağazalarında birbirinden farklı birçok çeşit mevcuttur. Bu çeşitler ilk bakışta kafanızı karıştırsa da ne tür bir göğüs tasması alacağınızı önceden belirlemeniz işinizi kolaylaştırır. Kedinizin ya da köpeğinizin boy ve kilosuna bir de tüy yapısına uygun bir göğüs tasması seçmelisiniz. Ayrıca tasmanın su geçirmez ve kolay temizlenebilir olması her daim işinizi kolaylaştırır. 

Small Boy Göğüs Tasmaları Fiyatları

Small boy göğüs tasmaları küçük kediler ve küçük ırk köpekler için kullanılır. Oldukça rahat ve kullanışlı olan bu tasma modelleri kalitesine ve ürün modeline göre farklı fiyatlardadır. Her evcil hayvan sahibi bu modeller arasından bütçesine ve ihtiyacına göre bir göğüs tasması bulabilir. Göğüs tasması alırken kaliteyi asla göz ardı etmeyin. Dikişleri ve kumaşı sağlam olmayan göğüs tasmaları kısa zaman içinde deforme olur. Deformasyona uğramış bir göğüs tasması hayvanınızı rahatsız eder. Ayrıca sizin için de kullanım zorluğu meydana getirir. 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.