Schesir Ton, Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 85 GR * 24 Adet

Schesir Ton, Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 85 GR * 24 Adet (T16198)

0,00
Marka : Schesir
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺370,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺292,48(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Schesir Ton, Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 85 GR * 24 Adet

Schesir Ton Balığı, Ringa Balığı ve Pirinçli Yaş Kedi Maması, yüksek kalitede yaş kedi mamasıdır. Alanında uzman veterinerler tarafından kedilerin kullanabileceği şekilde formülize edilmiştir. Kedilerinize çok sık olmamak şartıyla haftanın belirli zamanlarında ödül amacı ile verebilirsiniz. Ürün ağzı açıldıktan sonra 24 saat içerisinde tüketilmelidir. Daha fazla süre ağzı açık kalan yaş mamalarda bozulmalar meydana gelebilir.

Schesir Ton Balığı, Ringa Balığı ve Pirinçli Yaş Kedi Maması sürekli öğün olarak kullanılmamalıdır. Sürekli öğün olarak kullanımlarda çeşitli problemler meydana gelebilir.

İçindekiler: Tavuk Fileto %61,Aloevera %4,7 , Su %31,8 , Pirinç %1,0,Ayçiçek yağı,%1,4,Mineral;%0,1

Analitik Bileşenler: Protein;%11 , Ham lif,%0,1 , Ham sıvı ve Katı yağlar %1,0, Ham Kül, %1,0 , Nem, %86,0 Vitamin A:1325UI, Vitamin E; 15mg, Taurin;160mg

 

Kargo Teslim Uyarısı : Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve Telefon Veya Mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka Tarafımıza Bildirilmelidir.
Menşei
İtalya
Benzer Ürünler
Etiketler
Schesir, Schesir Ton, Schesir Ton Ringa, Schesir Ton Ringa Balıklı, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 85, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 85 GR, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 85 GR 24, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 85 GR 24 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 85 GR Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 85 24, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 85 24 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 85 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması GR, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması GR 24, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması GR 24 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması GR Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 24, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması 24 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Maması Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi 85, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi 85 GR, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi 85 GR 24, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi 85 GR 24 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi 85 GR Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi 85 24, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi 85 24 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi 85 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi GR, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi GR 24, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi GR 24 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi GR Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi 24, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi 24 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Kedi Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Maması, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Maması 85, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Maması 85 GR, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Maması 85 GR 24, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Maması 85 GR 24 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Maması 85 GR Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Maması 85 24, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Maması 85 24 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Maması 85 Adet, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Maması GR, Schesir Ton Ringa Balıklı Ve Pirinçli Yaş Maması GR 24,
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.