ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Schesir Mama

Yüzyıllar öncesinden evcilleştirilen kediler o zamanlardan bu yana evlerimizde bizimle birlikte yaşamaktadır. Kedi sahipleri eve aldıkları kedinin yalnızca barınmasıyla değil beslenmesiyle de sorumlu olmaktadır. Zaman içerisinde bu sebepten ötürü pek çok türde mama markası baş göstermiştir ve bu mama markalarının ilk sıralarında Schesir kedi maması yer almaktadır. Schesir kedi maması genelinde yaş mamalardan oluşan bir markadır ve yediden yetmişe pek çok kedinin damak zevkine hitap edebilecek kadar da çeşitleri bulunmaktadır. İçerisinde bulunan yüksek protein sayesinde hayvan sahiplenen pek çok insanın ilk tercihlerinden olurken, lezzeti sayesinde de hayvanlarımızın ilk tercihleri arasındadır.

Schesir Mama Ürünleri ve Özellikleri

Son yılların en güvenilir ve kaliteli mama markalarından biri haline gelen Schesir kedi mama markası oldukça yüksek rağbet görmektedir. Pek çok çeşidi ve aroması bulunan bu mama markasının öne çıkan ilk ürünü tavuklu ve karidesli yaş mamalarıdır. Kedilerin damak zevki için oldukça iştah açıcı olan tavuklu ve karidesli yaş mamalar onların aynı zamanda dengeli bir biçimde kilo almalarına da yardımcı olacaktır. Özellikle minyon tipli kediler için üretilen bu mama türü onlar için biçilmiş bir kaftan niteliğindedir.

Schesir kedi mamaları arasından öne çıkan diğer bir çeşit ise ton balıklı yavru kedi yaş mamalarıdır. Oldukça lezzetli olan ve yavru kedileri ek gıdaya hazırlamak için kullanılan bu mama çeşidi genel olarak iştahsız kediler için de kullanılabilmektedir. Dengeli bir şekilde kilo almaya da yarayan bu mama çeşidi sayesinde kediler olmaları gerektiği sağlıklı görünüme kavuşabilmektedir.

Schesir Mama Fiyatları

Schesir konserve yaş kedi mamaları oldukça kaliteli ve besleyici olduğundan ötürü pek çok hayvanın ilk tercihleri arasındadır. 85 gramı 15-20 TL civarında olan bu mamalar içeriğindeki yüksek et oranından ötürü parasının hakkını verebilen ürünler arasındadır. 24’lü toplu alımlarda 200-300 TL aralığında fiyatı değişebilen Schesir yaş kedi mamaları pek çok insanın bütçesini aşsa da besleyicilik oranı bu durumun göz ardı edilmesini sağlayabilmektedir ve lezzetiyle de rakiplerini büyük oranda eleyen ürünlerdendir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.