Şal & Eşarp

Kadınların tesettür amaçlı kullandıkları kıyafet ve örtüdür. Vücutlarını ve saçlarını kaplayan örtüler bulunur. Tercih ettikleri dinin gereklerine veya kendi isteklerine göre kapamayı tercih edebilirler. Saçlarının görünmesini istemeyen kadınlar Şal & Eşarp kullanırlar. Bu şal ve eşarpların çok fazla çeşidi ve rengi üretilmektedir. İstediğiniz ürüne ulaşmak artık çok kolay. 

Ne Tür Başörtüsü Seçilmelidir?

Başörtüsü kullanmak isteyen kadınlar, günümüzde yenilikçi, modaya uygun, her renk, her çeşit, her model ürüne daha kolay ulaşabilmektedir. Binlerce kategorisi bulunan bu örtülerin en beğenilen kısımlarından biri de Şal & Eşarp olmuştur. Şallar dikdörtgen biçimde olurken, eşarplar kare biçimindedir. Her çeşit kumaştan üretilen bu ürünler kullanım açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Kumaş türleri arasında krep kumaş, kadife, saten, tül, şifon, pamuklu, polyester ve daha bir sürü kumaş türü ile yapılmaktadır.

Bin bir çeşit desenler, muhteşem işlemeleri şal ve eşarpların albenisini arttırmaktadır. Kenarları işlemeli olan, yazlık ince nefes alan veya kışın yumuşacık tutan türleri de bulunmaktadır. Giydiğiniz kıyafete göre rahatlıkla kombin yapabileceğiniz başörtüleri mevcuttur. Size en çok yakışan, kullanımı en rahat modeli tercih etmenizde fayda var. 

Şal Ve Eşarplar Nasıl Kullanılır?

Seçtiğimiz ürünlerin kalitesi, fiyatı, rengi, kumaşı ne kadar önemliyse kullanımının kolay olması ve rahat olması bir o kadar önemlidir. Takarken ve çıkarırken zorluk yaşatmayacak Şal & Eşarp türleri bulunur. Bunun yanı sıra kullanım sırasında terletmeyen kumaşlar seçilmelidir.

Yüz hatalarınıza en iyi yakışan şal veya eşarpları seçmelisiniz. Kıyafet çokluğuna göre siyah gibi ortak renk seçenekleri mevcuttur. Şal veya eşarbı iğne yardımıyla kullanırken ürüne zarar vermeden kullanmalısınız. Saçlarınız ile yapacağınız topuz eşarp ve şalınızın daha düzgün durmasını sağlar. Binlerce çeşit üretilen başörtüleri yeniliğe açık, beklentileri karşılayacak şekilde olmalıdır. Günümüzde ütü istemeyen kumaşlar ile yapılan eşarp ve şallar beğenilerek kullanılmaktadır.

Yıkama sırasında kırışmayan kullanıma hazır ürünler mevcuttur. Şal veya eşarpları flar olarak kullanmak isteyenler de rahatlıkla bu kategorileri inceleyebilir. En yeni ve en güzel modellere ulaşmak için sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.  

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.