ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Saklama Kapları

Mutfaklarımızdaki büyük yardımcınız saklama kapları bayanlarımızı oldukça rahatlatmaktadır. Artan yemeklerimizi ve artan yiyeceklerimizi koyduğumuz ve sebzelerimizi ve meyvelerimizi sakladığımız saklama kapları mutfakta hem yer açıyor.

Hem de bayanlarımızın tencere sıkıntısını da ortadan kaldırmaktadır. Kilitli ya da kilitsiz saklama kapları birçok şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Sınırsız çeşidi bulunan bu kaplar renk renk ve model farklılıklarıyla bizlerle olmaya devam etmektedir.

Saklama Kabı İle Gıdaların Saklanması Daha Kolay

Gıdalarımızı saklama kaplarımız ile saklamak artık çok daha kolaydır. Saklayacağınız gıda pişmiş ya da pişmemiş hiç fark etmez saklayabilirsiniz. Saklayacağınız gıda yiyecek ne ise koyup kapağını rahatlıkla kapatıp kaldırabilirsiniz. İdeal tüketim ömürleri kadar dayanıklılık göstermesi mümkündür. P

Pişmiş olarak saklayacağınız yiyeceklerin ömrünün az olduğunu hatırlamalısınız. Genel olarak pişmiş gıdalarınızın tüketim süresi 14 saatten fazla olmamalıdır.

Buzdolabınızda Saklama Kabı İle Yer Açmak Artık Çok Kolay

Buzdolabınızı açtığınızda daha toplu durması ve yer alanından kazanmak için saklama kaplarını kullanabilirsiniz. Sadece buzdolabı düzeni için değil gıdalarınızı ve yiyeceklerinizi daha kolay bulmanızı ve pratik bir şekilde kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Saklama kapları sayesinde gıdalarınızın kokusu birbirine geçmez. Dolabınız da kötü kokular oluşmasını önler. Lezzet olarak gıdalarınızın tadının kaçmamasını sağlar. Cam veya şeffaf malzemelerden üretildiği için yiyeceklerinizi devamlı açmadan dışından kontrol edebilir. Gıdalarınızı cam sağlığı ile koruyabilirsiniz.

Saklama Kapları Hem Hijyenik Hem De Kolayca Temizlenebilir

Söz konusu gıda tüketimi olduğunda sağlık oldukça önem taşır. Cam sağlığı ile üretilen saklama kapları sayesinde kuşkuda kalmayın. Cam ya da şeffaf kaplarımız hem pratik kolay kullanıma sahip, hem de temizlenmesi oldukça basittir. Basit bir şekilde temizliği sağlanan saklama kaplarımız kolayca yıkanabilir. Lekeler kolayca çıkmaktadır. Hijyenik olmak ile beraber kolayca taşınabilir özelliğe de sahiptir.

İstediğiniz yerlere kolaylıkla götürebileceğimiz boyutta olan saklama kapları bizi bu dertten de kurtarmaktadır. Ayrıca dekoratif olan saklama kapları şık görünümleri ile mutfaklarınıza yenilik ve güzellik katmaktadır.  Saklama kabı seçerken parasına aldanmayın. Sağlık açısından önemli olan saklama kapları özenle seçilmelidir. Sitemizden güvenilir ve kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.