ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Reflex Plus Mama

Kedi ve köpek gibi hayvanlar yüzyıllar öncesinden bu yana evcil olarak beslenebilen türler arasında yer almaktadır.  Pek çok insan bu hayvanları sahiplenirken hem barınmasından hem de beslenmesinden sorumlu olmaktadır. Zaman içerisinde evcil ve sokak hayvanları için üretilen eşyaların başında mamalar gelmektedir. Günümüzde oldukça çeşitleri bulunan ve pek çok hayvanın damak zevkine uyan mamaların en gözdesi Reflex mama çeşitleridir. Hem kalitesiyle hem de güvenilirliğiyle hayvan sahiplerinin bir numaralı tercihi olan Reflex mamalarının en sevilenleri de Reflex Plus mamalardır.

Reflex Plus Mama Ürünleri

Her yaştan ve her damak zevkinden kedi, köpeğin rahatlıkla ve severek yiyebileceği Reflex mama çeşitleri de kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitlerin başında Reflex Plus yaş mamaları gelmektedir. Pek çok hayvanın iştahla yediği yaş mamalar onlar için her ne kadar leziz olsa da belirli ölçülerde ve porsiyonlarda yemelidirler aksi taktirde bu onlarda diş sararması ve çürümelerine yol açabilmektedir.

Reflex Plus mama çeşitlerinin bir diğeri de kısırlaştırılmış kedi ve köpek mamalarıdır. Kısırlaştırılan hayvanlar normal hallerinden daha sakin ve daha hareketsiz olduklarından ötürü kilo almaya fazlasıyla meyillidirler. Reflex Plus kısır hayvan mamaları onların doru ölçülerde kalori almalarına yardımcı olur ve sindirim bozukluklarını düzenler. Bunun yanı sıra Reflex Plus mama çeşitlerinden yavru kedi mamaları da oldukça rağbet görmektedir. Yalnızca yavruların değil genç kedilerin de yemekten zevk aldığı bu mamalar genel olarak yavru kedilerin ağız ve diş yapısı baz alınarak hazırlanmıştır.

Reflex Plus Mama Avantajları ve Fiyatları

Reflex Plus mama çeşitlerinin pek çok artısı bulunmaktadır. Oldukça kaliteli, sağlıklı, yüksek protein oranına sahip ve güvenilir olan bu markanın mamaları kalitesiyle birlikte doğru orantılı olarak artmaktadır. 15 kilogram Reflex Plus mamanın piyasa fiyatı genellikle 200-400 TL arasında seyreder ve pek çok bütçe için de oldukça uygundur. Evcil hayvanına hem kaliteli hem de uygun fiyatlı mama yedirmek isteyen pek çok insanın ilk tercihi olan Reflex Plus mama çeşitleri aynı şekilde hayvan dostlarının da lezzetiyle ilk tercihleri arasında bulunmaktadır

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.