El Feneri
Tükendi
PAC2020070286
ADET
₺29,50 KDV Dahil
₺59,50 KDV Dahil
Yeni Ürün
Hızlı Kargo

Outdoor ve Kamp

Outdoor ve kamp, günümüzde en çok kullanılan kelimeler arasında yerini almıştır. Outdoor kelimesini ilk defa duyanlar için tanımlaması yapılırsa doğa sporlarıyla bütünleştirilecek olursa; karada, havada ve suda yapılabilen bütün sporlar için kullanılan genel bir tanımlamadır. Bu tanımlama doğrultusunda özellikle dış mekanlarda ve doğa severler için kusursuz güzellikte ürünler sunulması da kaçınılmazdır. Outdoor bir bütünlük oluşturduğu için bu alanda kullanılan malzemelerin en başta dayanıklı olması alıcılar tarafından belirtiliyor.

Outdoor ve Kamp Çeşitleri

Outdoor ve kamp çeşitleri, özellikle kamp yapanlar bu kelimeyi sürekli kullanmakla beraber doğa ile baş başa kalıp huzuru yaşamak isteyenlere seçenekler sunulur.  Bu kapsamda kullanılan malzemeleri belli başlı olanlar başta olmak üzere sıralamak gerekirse katlanır sandalye, dayanıklı sırta çantaları, atlanabilir masa, kişi sayısına göre tasarlanmış çadırlar, paslanmaz ve kullanıma uygun termos gibi birçok ürün sıralanabilir. Outdoor ve kamp ürünleri çeşitleri bulunulan dış mekâna uyum sağlayabilen ve en çok pratikliği ve dayanıklı olmasıyla tercih edilebilen ürünler sıralamasında yer oluyor.

 Outdoor ve Kamp Modelleri

Outdoor ve kamp ürünleri modelleri de tutkunlarının tercihlerine dizayn edilmeye çalışılıyor. Bu kapsamda en çok aranan nitelikler renk, şekil, hacim, kalite ve dayanıklılık en başta sıralanabilir. Modelleri en son teknolojiye uygun olarak tasarlanması da beklenen özelliklerdir. Örneğin sırt çantası tercih edilecekse en başta hacmi kapasitedir ve sonra rengi ile beraber diğer özelliklerine bakılır. Modellerin sportif kıyafetle de uyum sağlaması önem kazanır. Bunun dışında tercih edilen ürünler eğer çadır, katlanabilir sandalye ve masa ise en çok pratik olması ve kolay kullanımıyla ön plana çıkıyor.

Outdoor ve Kamp Fiyatları

Doğa ile kıymetli vakitler geçirmek isteyen birçok kişinin ilk olarak istediği kendisine eşlik edecek outdoor ve kamp ürünlerinin istenilen niteliklere sahip olmasıdır. Bunun yanında kalitesini karşılayacak bir uygun fiyata da sahip olması günümüzde kamp tutkunları için de aranılan en önemli özellik olarak yerini almıştır.

Tüm ürünlerde olduğu gibi aranılan özellikte çeşit ve modelde tercih edilen ürünler aynı zamanda uygun fiyatlı olmasıyla da tercih edilmektedir. Bu kriterleri sizlerde arıyorsanız güven ve kalitenin adresi olarak ürünlere sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.