PETSHOP
Tükendi
324poı
ADET
₺103,00 KDV Dahil
₺206,04 KDV Dahil

Otomobil Aksesuarları

 Aracınızı daha hoş bir görünüme sokmak, kedi ve köpeklerinizin rahatını sağlamak ve aracınıza renk katmak için otomobil aksesuarları kullanılır. Bunun araba alma ve satmada da büyük faydaları vardır. Kozmetik bakımından iyi görünen bir araba sade ve albenisiz bir hava verir. Ama kozmetiği göz alıcı olan arabalar hayvanları kendine çeker.

Kedi ve köpek sahibi olan insanlar  arabasının hoş bir görüntü bırakmasını istedikleri için bu ürünleri kullanır. Bunun en büyük kazancı hayvanlarınızı hoşnut etmekle kalmayıp insanlar üzerinde de hoş bir intiba bırakarak sizin hayvanlarınıza aldığınız gibi aksesuarlar onları büyüler.

 Otomobil Aksesuarları Modelleri

 Her araba için, hayvanlara göre, her müşterinin aklındaki otomobil aksesuarları modellerinden en çekici olanlarını almak mümkün. Alınan bu modellerle yalnızca görüntü bakımından değil aynı zamanda rahatlık bakımından da arabanızda konfor sağlayabilirsiniz.

Tabi ki kimse rahatsız edici bir otomobil koltuğunda oturmak istemez. Bunun önüne geçilmek içinse, eğer araba koltuklarınız rahat değilse, kedi veyahut köpeğiniz için lazım olan, gerekli otomobil aksesuarlarından seçip satın alarak rahatlığı sahibi olduğunuz hayvanların sırtına ve altına taşıyabilirsiniz.

 Otomobil Aksesuarları Çeşitleri 

Hayvanlarımızın refahını yakalamak ve arabada da güzel bir görünüm yakalamak otomobil aksesuarları ile çok kolay. Evcil hayvanlarınızın otomobil ile taşınması için gerekli kedi köpek aksesuarları şunladır;

  • Koltuk kılıfları; bunlar evcil hayvanlarınızın arabanızın koltuk döşemelerinin kirlenmesinin önünü almaya yarar.
  • Evcil hayvan emniyet kemeri ve tasması; bunlar belli mesafeden ayrılmayarak evcil hayvanınızın sarsılmaması ve sabit kalmasını sağlar.
  • Minder; bu minderler genelde kediler için kullanılır ama köpekler için de kullanılabilir. Kediler oturur ve yolculuk boyunca minderin rahatlığının keyfini çıkarır
  • Portatif kedi & köpek seyahat çantası; bu ürün kullanılarak yolculuk boyunca kedi ve köpeklerinizi sabit bir alanda tutmaya yarar.

Bu çeşitlerle beraber daha birçok kullanışlı ürün vardır. Hem hayvanlarınızın rahatlığı hem araç temizliğinin sağlanması hem de sürüş boyunca hayvanların sizi rahatsız etmemelerini sağlayarak rahat bir sürüşü otomobil aksesuarları kullanarak yaşayabilirsiniz.

 Otomobil Aksesuarları Fiyatları

 Otomobil aksesuarları fiyatları alınacak ürünün yanı sıra aracın marka ve modeline göre de değişkenlik gösterebilir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.