ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Otomatik Tasmalar

İnsanlar geçmişten günümüze evlerini çeşitli hayvanlara açmış ve onlarla birlikte yaşamlarını sürdürmüşlerdir. Bu evcil hayvanların başında yer alan kedi ve köpekler insanların son yıllardaki en sadık dostları arasında ulunmaktadır. Kedi ve köpek gibi hayvanların bakımında pek çok eşyaya ihtiyaç duyulur ve bu eşyaların ilk sırasında tasmalar yer alır. Onların kaçmasını, güvende kalmasını sağlayan bu tasmalar aynı zamanda dışarıda rahat bir gezinti yapmanızı sağlar. Yıllar içerisinde pek çok modelde ve çeşitte üretilen tasma ürünlerinin en çok rağbet gören modelleri ise otomatik tasmalardır. 

Otomatik Tasmalar Modelleri

Otomatik tasmalar son yılların en gözde petshop ürünleri arasında yerini alır. Bu tasmaların beğenilmesinin ardında yatan ilk sebep tasmanın ölçüsünün rahatlıkla ayarlanabilir olmasından kaynaklanır. Kişilerin ipi eline dolamasına fırsat bırakmayan bu tasmaların pek çok modeli ve tarzı da bulunmaktadır. Bu tasma modelleri arasında öne çıkan ilk ürün Flexi ve Doggie markaların ürettikleri otomatik tasmalarıdır. Oldukça şık tasarıma sahip olan Flexi ve Doggie markaları kedi ve köpek tasmalarında kendini kanıtlayabilmişlerdir.

Otomatik Tasmalar Çeşitleri

Otomatik tasmalar pek çok çeşit ve desenden oluşur. Bu tasma çeşitlerinin genelde en çok parlak renklere sahip olanları tercih edilir. Leopar desenden tutun her türlü modelde çeşidi bulunan bu ürünler yediden yetmişe her tarzdan insanın zevkine hitap edebilir. Bunun yanı sıra otomatik tasma çeşitlerinde öne çıkan diğer bir ürün ise dokuması sık ve kaliteli olan tasmalardır. Elin yapısına rahatlıkla uyum sağlayabilen ve oldukça hafif olan bu otomatik tasma modelleri günümüzde sıklıkla kullanılır ve beğenilir. Özellikle köpek tasmalarında halatın boyu ve kalitesi çok önemli olan unsurlardandır.

Otomatik Tasmalar Fiyatları

Son yıllarda artan evcil hayvan sahiplenmelerinden dolayı pek çok çeşitte otomatik tasma modeli üretilmiştir. Bununla birlikte otomatik tasmalar oldukça rahat bir kullanıma ve şık bir tasarıma sahip olduğundan ötürü kedi, köpek gibi hayvan sahiplerinin bir numaralı tercihlerindendir. Bu tasmaların kalitesi ve dokusuna göre fiyatı da değişiklik gösterdiğinden dolayı pek çok bütçeye uyum sağlayabileceğini söylemek mümkündür.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.