ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Ödüller ve Bisküviler 

Köpekler insan yaşamına asırlar önce adapte olmuş canlılardır. Bu adaptasyonun sebebi ilk olarak insanların ihtiyaçlarının karşılanması için başladı ve günümüze kadar bu süreç devam etti. Avlanma ihtiyacı ve bekçilik gibi konularda insanlara yardım için eğitilen köpekler, içgüdüsel olarak yüzyıllardır genetik aktarımlarla hala bu dürtülere sahip olmaktadırlar. Bu dürtülerin ve öğretilerin kaynağı ise köpeklerin bir nevi rüşvetçi canlılar olmasıyla alakalıdır. Köpekler için değişmez bir gerçek vardır; doğru bir şey yaptığında gelmesi gereken ödüller ve bisküviler oluyor. Geçmiş çağlarda bu dürtüleri kazandırmak için nasıl bir ödül uygulaması vardı bilinmese de günümüzde bunun için özel olarak üretilen ödül ve bisküviler, köpeklerin damak zevkine göre pek çok çeşitte bulunmaktadır.

Ödüller ve Bisküviler Modelleri

Köpek ödülleri her türlü köpek cinsine özel üretilmiş, her köpeğin zevkle ve heyecanla yiyeceği ürünlerdir. Ödüller sert ya da yumuşak, kremsi bir halde de olabilirken orta sertlikte ya da tamamen sert ürünler de olabilmektedir. Köpeğinizin damak zevkine göre olan bu ürünler, ister ödül kemikleri ister ödül mamaları olarak kullanabileceğiniz yiyeceklerdir. İçeriğinde pek çok gıda bir arada sunulur. Kuzu eti, dana eti, tavuk eti ya da pirinçli pek çok çeşit ödül maması bulunurken, bisküviler tamamen aromatik özelliklere sahip ve bazılarının içinde jölemsi bir madde de bulunur. Köpeğinize öğretmek istediğiniz her komutta ve doğru yaptığı ya da yapmasını istediğiniz her harekette kullanabileceğiniz ödüller ve bisküviler, doğru davranış eğitimleri için çok fazla tüketilir.

Ödüller ve Bisküviler Fiyatları

Köpek ödül ürünleri gramaj hesabıyla satılan ürünlerdir. Paket ya da kutular içinde satılan bu ürünler, içeriğindeki maddeler ve gramajına göre fiyat biçilen köpek gıdalarıdır. 

Ödüller ve Bisküviler Çeşitleri

Köpek ödülleri pek çok şekil ve formda olabilmektedir. Köpek ödüllerinde en çok tercih edilen şekil kemik figürlü şekillerdir. Daha çok kemik, kalp, kare ya da yuvarlak tarzda üretilen bu mamalar, köpeklerin çok da şekle önem vermediğinden hepsi aynı amaca hizmet eden ürünlerdir. Bisküvi çeşitleri köpeğinizin boyutuna göre seçmeniz gerekir. Ayrıca ödül çubuk ve kemikleri de yine aynı şekilde köpeğinizin yiyebileceği şekillerde ve boyutlarda seçilmelidir. Tüm köpek ödül ve mamalarını ödüller ve bisküviler kategorisi içinden sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.