ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

NEWLife Mutfak Gereçleri

NEWLife mutfak gereçleri rakip firmaların önüne geçmiştir. Kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda en ufak bir ödün vermeden hizmet sunan New Life markası müşterilerinin güvenini kazanmaktır. Gerek büyük gıda hizmeti sunan firmalarda gerek evlerimizde mutfak gereçleri hayatımızı kolaylaştıran en önemli unsurlar haline gelmiştir.

Lezzetli ve şık sunumlu herkesin damak zevkine hitap eden yemeklerin yapımı sırasında ihtiyaç duyulan bütün ekipmanlar New Life mutfak gereçleri birbirinden farklı ve kullanışlı olarak müşterilerin beğenisine sunulmuştur.  New Life mutfak gereçleri rakip firmalara göre daha uygun fiyatlı satış gerçekleştirmektedir. New Life markası müşterilerine kaliteli ürünlere uygun fiyatlar ile sahip olmanın avantajını sağlamaktadır. 

Mutfak Gereçleri Seçimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Evlerimizde kullandığımız birbirinden farklı marka ve modellerde mutfak gereçleri bulunmaktadır.  Peki alınan mutfak gereçleri için önemli olan unsurlar nelerdir? Özellikle mutfak gereçleri seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli unsur kalitesi ve malzeme yapısıdır. Mutfakta yapılan yemekler birçok kişiye sunulmaktadır.

Bu sebeple yemek pişirme sırasında kullanılan gerçeklerin sağlıklı malzemeler kullanımı ile üretilmiş olması hayati önem taşıyan unsurlardandır. Seçilecek olan ürünlerin işinizi kolaylaştıracak şekilde üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Yemek yapımı sırasında kullanılan araç gereçler kişiye zorluk çıkartmamalıdır. New Life mutfak gereçleri sayesinde sağlıklı ve kaliteli bir yemek hazzını yaşamak mümkündür. New Life mutfak gereçleri yemek yapımı sırasında zamandan tasarruf sağlamaya yönelik olarak üretilmiştir.

Mutfak Gereçlerinin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

 

New Life markası satış konusunda kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir. New Life mutfak gereçleri müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere üretilmiştir. Bunun yanı sıra mutfak gereçleri alındıktan sonra kullanım ömrünü uzatmak için temiz ve titiz kullanılmalıdır. Özellikle mutfak gereçleri temizliği sırasında oldukça dikkatli hareket edilmesi gerekmektedir. Mutfak gereçleri bakımı sırasında çok yüksek kimyasallar barındıran deterjanlar kullanılmaması gerekmektedir.

Yüksek kimyasallar barındıran deterjanlar kullanımı sonrası mutfak gereçleri rengini ve parlaklığını yitirebilir. Mutfak gereçleri temizliği sırasında sert temizlik fırçaları kullanımından uzak durulması gerektiğini unutmamalısınız. Bu tarz sert temizlik sağlayan ürünler mutfak gereçlerinde deformasyona sebebiyet verecektir.

New Life Mutfak Gereçleri Nelerdir? Özellikleri Nelerdir?

New life çelik termos 2 litre hacme sahiptir. Termos, 16-20 saat aralığında soğuk ya da sıcak tutma özelliğine sahiptir. New life termos, paslanmaz bir yapı bulundurmakla beraber, çift kat hazneye sahiptir. 12 saat içerisinde bulundurduğu içeceği tüketebilirsiniz. Kolay bir kullanıma sahip olup, güzel bir görünüm içermektedir.

New life dijital hassas mutfak ve kuyumcu terazisinin, 2000 gram kapasitesi vardır. Boyutları 127mm, 106mm, 20mm şeklindedir. Ölçüm haznesi 100mm, 100mm boyutlarındadır. Ürünün ağırlığı 230 gr olmakla beraber, 2 adet pille açılacaktır. Otomatiktir ve kendi kendine kapanabilir.

New life kurabiye kaşesi 88 parçadan oluşmaktadır. Harf ve rakamlardan oluşan kaşeler, kutuda 3’er adet çıkmaktadır. New life bambu kesme tahtası, orijinaldir. Özelliklerini değerlendirecek olursak, doğaldır, hijyeniktir. Ayrıca orijinal olduğundan dolayı sağlıklıdır, anti bakteriyeldir, ergonomiktir, ekolojiktir, hafiftir.

New life 3’lü kelepçeli kek kalıbı, kelepçeli olduğundan dolayı yaptığınız kekler kolaylıkla çıkacaktır. Teflon bir üründür. 3 boy olarak satışa sunulmaktadır. Ebatları 26cm,24cm,22cm şeklinde boy boydur. New life french press, filtre kahve ekipmanımız paslanmaz metal içerikli, metal çerçeveli 350 ml şeklinde satışı mevcuttur

Bununla beraber, new life markasının fincan takımları, meyve ve normal bıçak setleri, çaydanlık altı, meyve doğrayıcısı bulunmaktadır.

 

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.