ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

ND Prime

Yüzyıllar önce evcilleştirilen kedi ve köpek gibi hayvanlar için zaman içerisinde pek çok markadan ürün üretilmiştir. Hayvan sahibi insanlar besledikleri hayvanların hem barınmasıyla hem de maması vb. yiyecekleriyle yükümlü olduğundan dolayı yıllar içerisinde üretilen bu ürünlerin arasından pek çok firma ve marka öne çıkmaktadır. Öne çıkan bu markaların arasından günümüzde en çok beğenilen ve kalitesiyle rakiplerini aşan ND markası oldukça rağbet görmektedir. Pek çok kedi ve köpeğe uygun mama üreten ND markasının mama çeşitleri arasından en çok beğenilen ise ND Prime olarak adlandırılan mamalardır.

ND Prime Mama Markası ve Çeşitleri

ND Prime mama markaları çeşitli hastalıktaki kedi ve köpekler için de uygun olacak şekilde mamalar üretir. Bu mama türlerinin başında gelen kısır kedi ve köpek mamaları pek çok hayvan sahibinin ilk tercihi arasında yer almaktadır. Kısırlaştırılmış kedi ve köpekler normal hallerine oranla daha sakin, stressiz ve hareketsiz olacaklarından ötürü normal mama ile beslendikleri takdirde zaman içerisinde pek çok sindirim ve kilo problemine yakalanabilirler. ND Prime kısırlaştırılmış kedi köpek mamaları onların düzenli ölçülerde kilo almasını sağlar ve sindirime de yardımcı olur.

ND Prime mama markası arasından öne çıkan diğer bir çeşit ise narlı olanlarıdır. Genel olarak pek çok ürününde yüksek dozda proteinin yanı sıra nar gibi faydalı besinler de bulunduran ND markası bu yüzden oldukça sevilmektedir. Nar sayesinde mamalar hem daha sağlıklı olur hem de farklı bir aroma olacağından ötürü çabuk sıkılan hayvanlar için birebir mamalardandır. Bunun yanı sıra ND Prime yaş mamaları da hayvan dostlarımız tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir.

ND Prime Mama Fiyatları

ND Prime mamalar oldukça kaliteli ve sağlıklı olduğundan ötürü durumu iyi olan pek çok insanın ilk tercihidir. İçeriğindeki yüksek et, tavuk, balık, hindi vb. oranlardan ötürü fiyatı da bu durumdan etkilenir ve mama piyasasının başında yer alır. ND Prime 15 kilo mama ortalama fiyatlar arasında değişiklik göstermektedir ve genellikle toplu alımlarda çok daha ucuza gelir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.