ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR


Medium Boy Otomatik Tasmalar

Medium boy otomatik tasmalar evcil hayvan sahiplerinin çok tercih ettiği bir tasma çeşidi. Otomatik tasmalar hem kedi hem de köpekler için tasarlanmış. Tasmanın uzayabilen kayışı sayesinde evcil hayvanınızı rahat kontrol edebilme imkânı bulursunuz. Aynı zamanda hayvanın hareket özgürlüğü de kısıtlanmamış olur. Otomatik tasmalar 5 metreye kadar uzayabilen tutma sapına sahip. Gezintiye çıkardığınız evcil hayvanınızı bu uzayabilen tasma sayesinde bankta otururken bile kontrol edebilirsiniz. Bu tasmalar güvenlik açısından da oldukça emniyetli. 

Medium Boy Otomatik Tasmalar Modelleri

Medium boy otomatik tasmalar kedi ve köpekler için boyun ya da göğüs tasması şeklinde üretilmiştir. Bu tasmalar renk ve model bakımından seçeneğe sahiptir. Evcil hayvanınızın cinsiyetine ve yaşına uygun olan otomatik tasmayı bu modeller arasından bulabilmeniz mümkün. Ayrıca bu tasmaların tutma kısımları da oldukça yumuşak ve ergonomik. Bu sayede evcil hayvan sahiplerinin elleri acımıyor ve kullanım kolaylığı sağlanıyor. Otomatik kedi köpek tasmaları ile gezinti anlarından oldukça keyif alırsınız. 

Medium Boy Otomatik Tasmalar Çeşitleri 

Medium boy otomatik tasmalar boyun tasması ve göğüs tasması olarak evcil hayvan sahiplerinin beğenisine sunulmuştur. Bu seçenekler arasından renk ve model tercihi yaparak en uygun olan otomatik tasmayı alabilirsiniz. Otomatik tasmaların makara sistemi sayesinde tasma kayışı belli bir mesafeye kadar uzar. Bu sayede siz de yorulmamış olursunuz. Ve evcil hayvanınız kendini daha özgür ve mutlu hisseder. Otomatik tasmalar günümüzde birçok evcil hayvan sahibinin ilk tercihleri arasında yerini almış durumda. 

Medium Boy Otomatik Tasmalar Fiyatları 

Otomatik tasmalar kullanımı kolay, rahat ve ergonomik bir üründür. Bu tasmalarda fiyatlar ürün kalitesine göre değişir. Otomatik bir tasma almayı düşünüyorsanız, mutlaka makara ve kayış kalitesine dikkat etmelisiniz. Ayrıca otomatik tasmanın suya dayanıklı olması da önemlidir. Tasmanın hayvanın vücudu ile temas eden kısmının kaliteli bir kumaştan olmasına dikkat edilmeli. Bu kumaş terletmeyen ve anti bakteriyel bir kumaş olmalı. Ayrıca hayvanın tüy sağlığına da zarar vermemeli. Otomatik tasma alırken, fiyatı ile birlikte bu özellikleri de aklınızda bulundurun.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.