ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Medium Boy Göğüs Tasmaları 

Medium boy göğüs tasmaları orta ırk köpekler ve yetişkin kediler için tasarlanmıştır. Göğüs tasması kedi ve köpeklerin boyunlarına takılan tasma çeşitlerine göre daha konforlu ve rahat tasmalardır. Göğüs tasması evcil hayvanınızın bedenini tamamen sardığı için rahat hareket etmesini sağlar. Hayvanın gezinti sırasında oluşabilecek ani hareketlerden dolayı omurgası zarar görmez. Bu nedenle göğüs tasması daha emniyetli ve konforlu bir tasma çeşididir. Ayrıca tasmanın tutma sapı da, yumuşak ve sağlam malzemeden yapılmıştır. Bu sayede hayvan sahiplerinin eli acımaz ve yorulmaz.

Medium Boy Göğüs Tasmaları Modelleri 

Medium boy göğüs tasmaları modelleri evcil hayvanınızın boyuna ve kilosuna göre tasarlanmıştır. Kediler ve  köpekler için farklı modelleri mevcuttur. Kedi göğüs tasmaları kendi içinde küçükten büyüğe boylara ayrılır. Aynı şekilde köpek tasmaları da farklı büyüklüklerde üretilmiştir. Köpek göğüs tasmaları kedi tasmalarına göre daha güçlü yapıdadır. Özellikle agresif köpekler için olanlar oldukça sağlam malzemeden üretilmiştir. 

Medium Boy Göğüs Tasmaları Çeşitleri 

Medium boy göğüs tasmaları onlarca farklı model ve çeşit olmak üzere evcil hayvan sahiplerinin beğenisine sunulmuştur. Kedi  göğüs tasmaları kedinin cinsine ve cinsiyetine uygun birçok değişik çeşitlerdedir. Köpek göğüs tasmalarında da aranılan çeşidi kolaylıkla bulmak mümkündür. Bu noktada önemli olan evcil hayvanınızın rahat edebileceği ve kendini mutlu hissedeceği bir tasma seçimi yapmaktır. Bu sayede evcil hayvanınız ile yapmış olduğunuz gezinti keyifli bir aktiviteye dönüşür.

Medium Boy Göğüs Tasmaları Fiyatları

Medium boy göğüs tasmaları fiyatları kedi ve köpeklerde farklı fiyat aralığındadır. Tasmanın üretiminde kullanılan malzeme kalitesi ve özellikleri fiyatta etkendir. Pet malzemeleri satan dükkânlarda ya da sanal mağazalarda kedi köpek göğüs tasması bulabilmeniz mümkün. Bu tasmalar arasından karşılaştırma yaparak ürünleri analiz edebilirsiniz. Tasma alırken tam ölçüde bir tasma almaya özen göstermelisiniz. Büyük bir tasma bol olacağı için hayvanı kontrol edemezsiniz. Küçük bir tasma da zaten başlı başına rahatsızlık vericidir. Göğüs tasması üzerinde yazan ölçüleri kedi ya da köpeğinizin  vücut ölçüleri ile karşılaştırıp göğüs tasması seçimini bu ölçülere göre yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.