ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Large ve XLarge Boy Göğüs Tasmaları

Large ve XLarge boy göğüs tasmaları kullanılmakta olan ve boyuna takılan tasmalara göre daha kullanışlı ve konforludur. Tasmanın uygulamış olduğu kuvvet köpeğin vücuduna yayıldığı için köpeğinizin boynu veya sırtı zarar görmez. Köpeğinizle yürüyüş yaptığınız esnada hayvanınız bir şey görüp koşmak istediğinde göğüs tasması onu boğucu bir şekilde rahatsız etmez. Bu nedenle kedi ve köpek sahipleri kendilerinin ve evcil hayvanlarının rahatı için göğüs tasmasını daha çok tercih ediyor. 

Large ve XLarge Boy Göğüs Tasmaları Modelleri

Large ve XLarge boy göğüs tasmaları kedi ve köpekler için birçok farklı modelde üretilmiştir. Ayrıca evcil hayvanınızın  cinsiyetine göre farklı tasarımlarda göğüs tasmaları bulmanız mümkün. Dişi kedi ve köpekler için üzerinde farklı süslemeler, fırfırlar ve çeşitli baskılar bulunan elbise tipi tasmalar mevcuttur. Erkek kedi ve köpekler için de uygun renk ve modelde onlarca çeşit tasma bulabilmek mümkün. Ayrıca bu tasmalar yazlık ve kışlık olmak üzere mevsimlere uygun kumaşlardan dikilmiştir. 

Large Ve XLarge Boy Göğüs Tasmaları Çeşitleri

Large ve XLarge boy göğüs tasmaları onlarca farklı renk ve çeşitte üretilmiştir. Bu çeşitler arasından kedi ya da köpeğinize uygun bir göğüs tasması bulabilmeniz mümkün. Göğüs tasması seçerken tasma kumaşının terletmeyen ve hava alan bir kumaş olmasına özen gösterin. Aksi takdirde yürüyüş esnasında hayvanınız terleyecek ve hasta olması kaçınılmaz olacaktır. Tasma kayış ve tokalarının da kalitesine mutlaka dikkat edilmeli. Kayış sağlam ve hava koşullarından etkilenmeyecek yapıda olmalı. Tokalar ise paslanmaz malzemeden üretilmiş olmalı. 

Large ve XLarge Göğüs Tasmaları Fiyatları

Kedinize ya da köpeğinize göğüs tasması almaya karar verdiğiniz zaman piyasada birçok farklı göğüs tasması ile karşılaşırsınız. Bu göğüs tasmalarının ebatlarına ve kalitesine göre fiyatları değişir. Evcil hayvanınız için tasma alırken onun sağlığını asla riske atmayın. Hayvanın omurga yapısını bozmayacak ortopedik bir göğüs tasması almaya özen gösterin. Ayrıca tasmanın, evcil hayvanınızın tüy sağlığını bozmasına da izin vermeyin. Göğüs tasması almadan önce iyi bir araştırma yapın. Gerekirse veteriner hekiminize danışın. 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.