Promosyonall.com web sitesi üzerinde bulunan resim, metin ve içeriklerin tüm hakları Promosyonall.com ’a aittir. Hiçbir şekilde kopyalamaz ve basılı bir ortamda kullanılamaz.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan MODABİLET TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ sorumlu değildir. PROMOSYONALL.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Promosyonall.com sitesi üzerinden ürün yada hizmet alımı yaptığınız takdir de Promosyonall.com gizlilik şartlarına uyacağınızı taahhüt etmektesiniz. Ürün yada hizmet alırken girdiğiniz iletişim bilgileriniz gerekli hallerde tedarikçilerin kullanmasına izin vermiş olursunuz.

Kanunlara aykırı bir durum söz konusu değilse, şirketimizin veya çalışanlarımızın güvenliği söz konusu değilse sisteme girdiğiniz kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde başka kurum veya kişi ile paylaşılmaz.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgiler güvenli bir ortamda korunmaktadır.

Sisteme girdiğiniz kredi kart bilgileriniz Bankacılık Kanunu gereği hiçbir şekilde saklanmaz. Alacağınız ürün veya hizmete karşılık tarafınıza gönderilen şifre kredi kartınızın bankasından geldiği için hiç bir şekilde görüntülenemez ve saklanamaz. Dolayısıyla isteğiniz dışında kullanılması söz konusu değildir.

Promosyonall.com satış portalımız en güvenlikli kredi kartı ödeme sistemi olan 3D Secure sistem ile çalışmaktadır. Yaptığınız her işlemde sadece sizin telefonunuza gelen şifre girilmesi neticesinde kredi kartınızdan ürün yada hizmet karşılığı ücret çekilir.

Sisteme girdiğiniz kişisel bilgileriniz başka kuruluşlara dağıtılmayacak, reklam ve pazarlama amacıyla kullanılmayacaktır. Ancak üyemiz olarak Promosyonall.com un yaptığı kampanyalardan haberdar etmek için kullanılabilir.

Üye olurken girdiğiniz bilgileri sizin haricinde hiçbir üye veya kuruluş görüntüleyemez veya değiştiremez.

Üyelikten çıkmak isterseniz üyelik kodu ve kullanıcı adınızla birlikte üyelik sil yazarak [email protected] adresine bir mail atmanız yeterli olacaktır.

Sitemiz üzerinden yaptığınız işlemlerde istenilen Ad Soyad, Telefon Numarası, Yaş, Sipariş ve fatura adresi ve mail adresi gibi bilgiler kimlik doğrulama ve satın aldığınız ürün ve hizmetin adresinize doğru şekilde teslim edilebilmesi için alınan bilgilerdir ve başında * ile işaretlenmiştir. Bu bilgiler haricinde başka bilgi vermek istemezseniz o kutucuğu boş bırakabilirsiniz. Bu bilgileri kayıt oluşturmak, ürün satış işlemi ve istatistiklerinin yapılabilmesi için gerekli olup SSl güvenliği ile depolanmaktadır.

Promosyonall.com Gizlilik ve Güvenlik Şartlarını güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden haberdar olabilmeniz için Promosyonall.com sitemizi zaman zaman ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Promosyonall.com sitemize göstermiş olduğunuz güven ve ilgi için teşekkür ederiz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.