ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Köpek Yatakları 

Köpekler de insanlar gibi gecelerin çoğunu, hatta insanlardan farklı olarak gündüzlerin de çoğunu uyuyarak geçiren hayvanlardır. Egzersiz ihtiyaçları doğru karşılandığında, mama ve su temini sağlandığında ve tuvalet ihtiyacı kalmadığında günü genel olarak uyumasalar bile yatarak geçiren bu canlıların da insanlar gibi rahat ve konforlu bir yatağa ihtiyaçları vardır. Köpek yatakları, köpeğinizin dinlenmesi ve uyuması için en kaliteli çözümlerden biri olmaktadır. Normal yastıkları ve minderleri bir şekilde parçalayabilen ve hasar verebilen köpekler, kendilerine özel üretilen bu yatakları parçalayamaz ya da zarar veremezler.

Köpek Yatakları Modelleri

Köpekler de keyfine düşkün canlılar olarak pek çok model köpek yataklarından birine sahip olmaları en büyük haklarından biridir. Köpek yatakları modelleri genel olarak köpeğin rahat bir şekilde uyumasını ve dinlenmesini sağlayan materyallerden üretilen yataklardır. Daha çok dikdörtgen, kare ya da yuvarlak şekillerde dikilen ve satılan bu yataklar, köpeklerinizin boyutlarına göre seçim yapmanız gereken yataklardır. Kullanılan kumaş, içinde kullanılan materyal ve renk olarak pek çok modeli bulunan bu yataklar, köpeklerin dişleme ve ısırmalarına karşı dayanıklı olup, çoğunluğu çamaşır makinesinde yıkanabilen ya da yıkanmaya uygun bir kılıfı bulunan ürünlerdir. Su geçirmeyen alez kaplama köpek yataklarından, peluş ve kamuflajlı köpek yataklarına kadar pek çok renk ve desen seçeneği ile sizlere sunulur.

Köpek Yatakları Fiyatları

Köpek yatakları köpeklerinizin boyutuna göre seçmeniz gereken ürünlerdendir. Köpeklerinizin boyutuna göre seçeceğiniz bu ürünler genelde santimetre hesabıyla satıldıklarından boyut büyüdükçe fiyatları da artmaktadır. Kullanılan materyal ve özel bulunan detaylar için de fiyatlar değişim göstermektedir.

Köpek Yatakları Çeşitleri

Köpeğinizin cinsiyeti, ırkı ve boyutu göz önünde bulundurularak pek çok çeşit yatağa sahip olmanız mümkündür. Küçük ırk köpekler için daha ufak ve hafif ürünler kullanılırken, büyük ırk köpekler için daha büyük ve daha ağır materyaller kullanılmaktadır. Kendine göre kabine benzeyen ve bir çeşit çatısı bulunan peluş köpek yataklarından, kulübeyi andıran köpek yatakları modellerine kadar çok çeşitli olarak üretilmekte ve satılmaktadır. Sitemize göz atarak siz de köpeğinize uygun köpek yataklarından birine en hesaplı şekilde sahip olabilirsiniz. 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.