ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Köpek Tasmaları

Evcil hayvanlarınız her ne kadar size bağlı ve itaatkâr da olsa, bu eline bir fırsat geçtiğinde değerlendirmeyeceği anlamına gelmemektedir. Herhangi bir avlanma dürtüsü ve merak gibi durumlarda bir anlık dikkatsizliğiniz ile onların kaçması ve kaybetmeniz gibi durumlara yol açar. Köpekler sadık hayvanlar olarak bilinir ancak her köpeğin içgüdüsel bir yönü vardır ve bu durum ne yaparsanız yapın doğası gereği değişmeyecektir. Köpeğinize güvenerek dışarıda salmak ve yanımdan ayrılmaz gibi kalıplaşmış düşünceler sebebi ile bir anda köpeğinizin kaçması ya da herhangi bir zarar görmesi kaçınılmaz olmaktadır. Köpek tasmaları en çok güvendiğiniz köpeklerde bile en çok onların güvenliği için kullanılması gereken ürünlerdendir. 

Köpek Tasması Modelleri

Köpek tasmaları günümüzde pek çok modele sahip olsa da hepsinin işlevi neredeyse aynıdır; köpeğinize sahip çıkmak. Köpeğinizin kaçması, kedi ya da başka bir köpeğin peşine takılması ya da bir koku ile avlanma dürtüsü oluşması gibi durumlarda bir anda köpeğinizi kaybetmenize yol açabileceği gibi, tasma kullanılmadığında köpeğinizin bir anda trafiğe atlaması ya da akan bir suya atlaması gibi durumlar da gelişebilmektedir. Bu durumları engellemek için köpeğinizin boyutu ve yaşına göre köpek tasması modellerinden birini seçmelisiniz. Köpekler için genelde yavru köpeklerde göğüs tasmaları önerilirken, daha genç ve yetişkin köpeklerde boyun tasmaları kullanılır. Küçük ırk ve yavru köpekler daha hassas bir boyun yapısına sahip oldukları için boyun tasması çoğunlukla aksesuar olarak kullanılmaktadır. 

Köpek Tasması Fiyatları

Köpek tasmaları santimetre hesabına göre satılan ürünlerdir. Ayrıca ürünün hangi maddeden üretilmiş olduğu da fiyatlandırmada etkili olan faktörlerdendir.

Köpek Tasması Özellikleri

Köpek tasmaları deri, kumaş, plastik ya da zincir gibi materyallerle üretilen ürünlerdir. Bunlardan hangisini kullanmak istediğinize, köpeğinizin boyutu ve kilosuna göre seçeceğiniz tasma sayesinde köpeğiniz daha güvende olacaktır. Köpek tasmalarında kullanılan isimlikler de son zamanlarda moda haline geldikçe daha işlevsel hale getirilerek 'kaybolursam ara' gibi ifadelerle cep telefon numarası gibi bilgiler de eklenebilir hale geldi. Köpeğiniz için pek çok materyalden üretilmiş köpek tasması modellerine göz atmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.