ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Köpek Taşıma Çantaları 

Evcil hayvanlarınızın pek çok ihtiyacı bulunur. Bu ihtiyaçları karşılamak ve sorumluluklarını üstlenmek size aittir. Evcil hayvanlardan biri olan köpekler, bazı sebeplerden dolayı taşıma çantası kullanımını gerektirir. Pek çok köpek sahibinin atladığı bu konu, daha sonra ani gelişen durumlarda kişileri köpeği kucakta taşımak ya da zorla yürütmeye çalışmak gibi olumsuz davranışlara yöneltmektedir. Köpek taşıma çantaları pek çok amaca hizmet eden, işlevsel ürünlerden biridir. İstediğiniz model ve yapıda satın alabileceğiniz bu ürünler, acil durumlarda köpeklerinizin ve sizin konforunuzu sağlayan pratik ürünlerdendir.

Köpek Taşıma Çantaları Modelleri

Köpekler doğduktan ve sahiplenildikten sonra birkaç ay aşı sürecinde dışarıda yürütülmemesi ve gezdirilmemesi gereken bir süreçten geçerler. Henüz yavru olan köpeğinizi aşıları tamamlanmadan yürütmek ya da tuvalet için gezdirmek gibi durumlar, henüz bağışıklık kazanmamış olan köpeğiniz için ciddi sağlık sorunlarına yol açar. Bu ve benzeri durumlar için tercih edilen köpek taşıma çantaları, arabada köpeğinizi sabit ve konforlu tutan bir üründür. Boyutlarına göre satılan bu ürünler çok büyük köpekler için çok bir işleve sahip olmasa da, yavru ve küçük ırk köpekler için fazlasıyla kullanışlı ve faydalı olmaktadır. Plastik taşıma çantaları en çok kullanılan modeldir. Bunun dışında astronot taşıma çantaları da son zamanlarda çok kullanılan, sırt çantası modelinde bir taşıma çantasıdır. Ana kucağı şeklinde ya da bez çanta halinde elde taşınan modeller de satılmaktadır.

Köpek Taşıma Çantaları Fiyatları

Köpek taşıma çantaları ebatlarına göre satılan ürünlerdir. Diğer taşıma çantalarında ise kullanılan materyal ve kumaş kalitesi gibi durumlar fiyatları etkileyen faktörlerdir. Bu çantalar genişliklerine ve orta ya da büyük boy olmalarına göre farklı fiyatlandırılıyor.

Köpek Taşıma Çantaları Çeşitleri

Köpekleriniz hastalandığında ya da herhangi bir sebepten yürüyemez hale geldiğinde, ya da sakat olan köpekleriniz için kullanabileceğiniz köpek taşıma çantaları neredeyse her renkte üretilen ürünlerdir. Dışarıyı gösteren şeffaf taşıma çantaları köpekleriniz için sizi ve etrafı görme şansı sunduğundan oldukça konforludur. Bavulu andıran bez taşıma çantalarında ise hava akışını sağlayan gözler bulunur. Birçok çeşit köpek taşıma çantalarını incelemek ve güvenle alışveriş yapmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.