ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Köpek Oyuncakları 

Köpekler artık evlerin ayrılmaz bireylerinden biri haline geldiler. Neredeyse her 5 kişiden birinin evinde beslediği bir köpeği bulunuyor. Evde beslenen köpeklerin de tıpkı bahçede beslenen köpekler gibi pek çok ihtiyaçları bulunur. Bu ihtiyaçlardan birisi de köpek oyuncaklarıdır. Köpek oyuncakları pek çok çeşit ve modelde olup, farklı materyaller ile tasarlanan, renkli oyuncaklardır. Köpeklerin boş zamanlarında oynama ve çiğneme dürtülerini sağlamak için kullanılan bu oyuncaklar, davranışsal pek çok problemin de önüne geçmektedir.

Köpek Oyuncakları Modelleri

Köpekler insanlarla yaşama entegre olmayı başarmış canlılardır. En çok ihtiyaç duydukları konulardan biri de oyunlar sayesinde egzersiz ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu ihtiyaçlar için kullanabileceğiniz pek çok köpek oyuncakları modelleri mevcuttur. Plastik, lateks, kauçuk gibi materyallerden olan oyuncaklarla beraber ısırmaya dayanıklı, peluş kumaşlardan yapılan hayvan figürlü oyuncaklar da çok fazla tercih edilir. İhtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz modeller içinde ısırma eğitimi için ipli oyuncaklar, kendi boş zamanını değerlendirmesi için diş temizleme özelliğine sahip kemirme oyuncakları, ya da at getir gibi oyunlar için çok fazla kullanılan plastik toplar ve frizbiler bulunmaktadır. 

Köpek Oyuncakları Fiyatları

Köpeklerin bu ihtiyaçlarını gidermek için kullanacağınız köpek oyuncakları modellerinin fiyatları kullanılan malzeme ve ürün ebatlarına göre değişim gösterir. Genellikle beden ölçüsüne göre satılan bu oyuncaklar, köpeklerinizin boyutuna göre tercih edilir. S beden bir top küçük ırk köpek cinsleri için uygunken, XL beden toplar büyük ırk cinsler için uygun olmaktadır. Fiyatlar da beden ve malzemeye göre değişim gösterir. 

Köpek Oyuncakları Çeşitleri

Köpek oyuncakları pek çok farklı materyal ve renklerle üretilen, genellikle plastik temelli oyuncaklardır. Köpeğinizin ısırma seviyesine göre tercih etmeniz gereken bu oyuncaklar, çok küçük parçalara ayrılmamalı ve köpeğinizi tehlikeye sokmamalıdır. Kauçuk ve lâteks ürünler genelde dayanıklı bir yapıya sahip olduklarından dolayı köpeklerin kolay parçalayıp, yutamayacağı ürünlerdir. Dayanıklı ve sert bir materyal olması köpekler ve bütçeniz için çok daha avantajlı olacaktır. Kemirme oyuncakları daha çok köpeğin stres seviyesini azaltan ve gereksiz kemirme dürtüsünü engelleyen oyuncaklar olduğu için çok tercih edilen ürünlerdir. Çekiştirme oyunları için kullanılan halat ve benzeri ipler ise köpekte avlanma dürtüsünü tetikleyen ve egzersiz ihtiyacını karşılayan ürünlerdir. Tüm bu oyuncaklar ve daha fazlası için sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.