ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Köpek Mama ve Su Kapları 

İnsanlar her ne kadar kendi yeme ve içme kaplarında titizlik ve hijyen konularına dikkat ediyorsa, besledikleri hayvanların da mama ve su kaplarına aynı titizliği ve özeni göstermeleri gerekir. Dünya üzerinde en yaygın evcil hayvanlardan biri olan köpeklerin de en çok temasta bulunduğu ve gördüklerinde heyecanlandığı bu kaplar, belli şartlar ve kriterlere göre seçilmelidir. Köpek mama ve su kapları, belirli süreçlerde değiştirilmeli ve bu süreçler içinde gerektiği şekilde temizlenmelidir. Piyasa üretilen pek çok çeşit mama ve su kabı içinden, köpeğinize en uygun olanı seçerek almanız gerekir.

Köpek Mama ve Su Kapları Modelleri

Köpeklerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından olan yeme ve içme dürtüsü, evde beslenen köpekler için de aynıdır. Bu ihtiyaçlar karşılanırken kullanılan materyaller ve gösterilen dikkat de insanların sorumluluğundadır. Köpek mama ve su kapları genellikle plastik ya da metalden üretilen kaplardır. Plastik kaplar, metal kaplar kadar çok kullanılmasa da yine de çok tercih edilen ürünlerdendir. Genelde köpeğinizin boyutlarına göre ve rutin olarak verilen mama miktarına göre mama kaplarının boyutları değişim gösterir. Şekilsel olarak neredeyse aynı formda olan bu kaplar, gerekli temizlik ve hijyen sağlandığında uzun süre size ve köpeğinize hizmet eden ürünlerdir.

Köpek Mama ve Su Kapları Fiyatları

Köpeklerin mamalarını yediği ve suyunu içtiği bu kaplar boyutlarına göre fiyat değişimi gösterirler. Ancak genel olarak plastik ürünlerin metal ürünlerden daha hesaplı olduğunu söylemek mümkün olsa da metalin ömrünün de daha uzun olduğu bir gerçektir. Boyut ve kullanılan materyale göre fiyatları değişim göstermektedir.

Köpek Mama ve Su Kapları Çeşitleri

Köpek mama ve su kapları çeşitleri, daha çok plastiklerde renk değişimi metal olanlarda ise ayaklık ekleme gibi şekillerde ortaya çıkar. İkisi bir arada satılan ürünlerin yanı sıra ayrı ayrı satılan çeşitleri de bulunur. İsteğe göre köpeğinizin ismi de yazılabilen metal kaplar, etrafında ahşap çerçevelerle desteklenerek de satışa sunulan çeşitlere sahiptir. Genel olarak su kaplarının mama kaplarından daha büyük tercih edilmesinden dolayı ikili olanlarda boyut farkı olması normaldir. Siz de köpeğinize mama ve su kabı almak ya da olanları değiştirmek istediğinizde sitemizden hizmet alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.