ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Köpek Kulübesi 

Köpekler ister evde beslensin ister sokakta yaşasın barınma ihtiyacı olan canlılardır. Yazın sıcaklardan kışın ise yağmur, kar, rüzgâr gibi olumsuz hava şartlarından korunmak insanların olduğu kadar onların da hakkıdır. Bahçede bakılan köpekler için çok tercih edilen köpek kulübeleri, artık ev içine göre de uyarlanan modelleri ile sizlere ve köpek dostlarınıza hizmet veriyor. Köpek kulübesi köpeklerin yaşam alanları olarak, onlara ait bir alan belirlemesine yardımcı olan ürünlerdir. Köpekler doğaları gereği kendi bölgelerini oluşturan ve bu bölgede kendilerini güvende hisseden canlılardır. İster evde ister bahçede olsun, bu köpeklerin değişmez bir kanunudur. Onların bu ihtiyacını karşılamak ise sahipleri olarak insanlara düşmektedir.

Köpek Kulübesi Modelleri

Köpek kulübeleri sizin ve köpeğinizin zevklerine göre tasarlanmış olması gereken ürünlerdir. Uzun ömürlü kullanım sağlayacak bu ürünü seçerken, köpeğinizin yavruyken olduğu boyutun zaman içinde büyüyeceğini hesaba katarak satın almanız gerekir. Plastikten üretilmiş köpek kulübesi modellerinden ahşaba, ısı yalıtımlı olanlardan 2 katlı olanlara kadar pek çok modele sahip olan köpek kulübeleri evlerde olan modellere göre çok daha büyük ve ihtişamlıdır. Evde kullanılan köpek kulübesi modelleri ise daha çok kumaş ve minder malzemelerinden üretilmiş olup, sadece uyuma ve dinlenme imkânı sunan ürünlerdir.

Köpek Kulübesi Fiyatları

Köpek kulübelerinin üretildiği materyal ve boyutlarına göre fiyatları değişim gösterir. Ayrıca bulunmasını istediğiniz ekstra ısı yalıtımı ya da ışıklandırma sistemi gibi detaylar da fiyatları etkileyen faktörlerdir.

Köpek Kulübesi Çeşitleri

Pek çok renk ve görünüme sahip olan köpek kulübesi modelleri en çok ahşap tercih edilen ürünlerdir. Bahçede bulunan kulübeler için su geçirmez olması, rüzgâr ve fırtına gibi durumlara karşı dayanıklı olması ve kış ayları için ısı yalıtımı sağlaması en çok tercih edilen kulübe özellikleridir. Evlerde bulunan çadır tipli köpek kulübeleri ya da yatağa benzeyen köpek kulübelerinin rahat ve kullanışlı olması yeterlidir. Çadır şeklinde evde şık bir dekor halinde duran ev kulübeleri ve bahçede ihtişamı ve renkleriyle bahçenize uyum sağlayan bahçe için köpek kulübeleri gibi 2 farklı alan için seçenekler bulunur. Siz de köpeğiniz için köpek kulübesine ihtiyaç duyuyorsanız sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.