ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Köpek Konservesi 

Köpeklerin beslenme rutinlerinde ihtiyaçları olan vitamin ve proteinleri sağlıklı bir şekilde alması gerekir. Bu gerekli ihtiyaçlarını karşılamak için köpeklere özel üretilen köpek mamaları tercih edilir. Köpek mamalarını kuru mama olarak tercih eden kesim çok daha fazla olsa da köpek konservesi kullanan insanlar da oldukça fazladır. Köpek konserveleri yaş mama olarak da geçen, konserve kutularında pek çok farklı içerikle sizlere ve evcil dostlarınıza sunulan yiyeceklerdir.

Köpek Konservesi Modelleri

Köpek konserveleri köpekler tarafından çok sevilen yiyeceklerdir. Veterinerler genel olarak kuru mama ile beslemeyi önerseler de arada bir yaş mama kullanılmasının da iyi olacağını söylerler. Köpek konservesi çeşitleri genelde tek kullanımlık paketler halinde, pek çok markanın kendine has lezzeti ve gıda kombinasyonu ile bir araya getirilerek hazırlanan ve satışa sunulan ürünlerdir. Köpek konserveleri tek kullanımlık ürünler halinde satılmasından dolayı herhangi bir bozulma ya da kokmaya sebebiyet verecek bir ortamı barındırmaz ve köpeğinizin bir öğünde alması gereken tüm gıda takviyelerini almasını sağlarlar.

Köpek Konservesi Fiyatları

Köpek konserveleri pek çok markanın kendine ait ürünlerinin bulunduğu geniş çaplı bir pazardır. Bu sebepten dolayı her markanın kendine ait bir fiyat belirleme stratejisi vardır. Markalar içerikleri ve katkı maddelerini gramajla hesaplayarak fiyat belirlerler. Dolayısıyla her markanın ürünü farklı fiyat skalasına sahiptir.

Köpek Konservesi Çeşitleri

Köpek konserveleri her öğünde verilmeyen ancak haftada bir ya da iki kez köpeğe farklı lezzetler sunmak ya da iştah sorunu yaşayan köpeğe farklı bir tat kazandırmak için kullanılan gıdalardır. Köpekler genel olarak tüm konserveleri çok severler. Aroma ve soslarla marine edilen köpek konservesi çeşitleri, içerik olarak çok zengindir. Biftekli, kuzu etli, yaban mersinli, tahıllı, parça etli, jöleli, ördekli, balıklı ve hindi etli gibi köpekler için en ağız sulandıran yiyeceklerden oluşan bu ürünler, köpeklerinizin yaşı ve boyutuna göre de sizlere seçenek sunmaktadır. Yavrular için farklı ve yetişkinler için farklı konserve mama ürünleri mevcuttur. Sitemizi ziyaret ederek köpeğiniz için en lezzetli köpek konservesi ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.