PETSHOP
02527
ADET
₺48,64 KDV Dahil
₺97,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Hızlı Kargo
PETSHOP
KUH101
ADET
₺98,29 KDV Dahil
₺152,90 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Hızlı Kargo
PETSHOP
852658
ADET
₺48,64 KDV Dahil
₺97,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Hızlı Kargo
PETSHOP
Tükendi
240-500910
ADET
₺30,26 KDV Dahil
₺44,28 KDV Dahil

Köpek Kıyafetleri 

Köpekler de modayı takip edebilen hayvanlardır. Günümüz şartlarında üretilen yüzlerce çeşit ve model köpek kıyafetleri ile köpeklerinizi hem daha şık bir hale sokmuş hem de soğuk ve yağış gibi etmenlerden korumuş olursunuz. Köpeklerin birçoğu gelişmiş kürk yapısı ile soğuğa karşı dayanıklı olurken bazı cins köpekler, özellikle Chihuahua ırkı, kışın özellikle giyinmeyi ve soğuktan korunmayı gerektiren köpeklerdendir. Soğuktan çabuk etkilenen ve korunma gerektiren köpekler için üretilmiş köpek kıyafetleri pek çok renk ve modeliyle köpeklerinizi daha şirin bir hale de dönüştürmektedir.

Köpek Kıyafetleri Modelleri

Köpek kıyafetleri de çocuk ve bebek kıyafetleri gibi rengârenk ve desenli olarak üretiliyor. Köpeğinizin cinsine özel olarak bulabileceğiniz köpek kıyafetleri gibi, kendiniz de istediğiniz modellerden seçebilirsiniz. Genelde bedenlerle satılan köpek kıyafetleri, XXS bedenlerinden başlayarak XXL bedenlere kadar ulaşan geniş bir beden aralığına sahiptirler. Chihuahua ve Toy Poddle gibi ırklar için en küçük bedenler olurken, Golden Retriever ya da Husky ırkı gibi köpekler için daha büyük bedenler mevcuttur. Cinsiyete göre renk seçimi tercih edilen bu ürünlerin üstünde pek çok baskı ve figür bulunur. İsterseniz T-shirt, isterseniz de atlet ya da uzun kollu, hatta tulum olan modeller bile günümüzde mevcuttur. Kışın karlı ya da yağmurlu havalarda giydirilmek üzere üretilmiş kapüşonlu ve su geçirmez ürünler de evcil dostlarınızı korumak için en uygun modellerden biridir. 

Köpek Kıyafetleri Fiyatları

Köpek kıyafetleri köpeklerin boyutlarına ve cinslerine göre üretilen ürünler olduğu için, bedene ve kumaş kalitesine göre fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır. Kullanılan kumaşın miktarına göre biçilen fiyatlar, ürün şekline ve kumaş türüne göre farklı aralıklarında olurlar.

Köpek Kıyafetleri Çeşitleri

Köpeklerin de bir moda anlayışı olduğu bir gerçektir. Bu daha çok sahibine bağlı olarak değerlendirilse de bazı köpekler için bazı kıyafet çeşitleri çok yakışmaktadır. Özellikle küçük ırk köpeklerin şirinliğine şirinlik katan köpek kıyafetleri, büyük ırk köpekler için de asil bir görünüm katıyor. Kapüşonlu, baskılı, örgü ya da tüllü çeşitleri bulunan bu kıyafetler, hem şıklık hem de koruma sağlayan ürünlerdir. Tüm köpek kıyafetleri modellerimizi incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.