ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Köpek Kemikleri 

Köpek besleyenler, köpeklerinin barınma ve yeme içme ihtiyaçları dışında pek çok daha ihtiyaçları olduklarını bilirler. Bunlardan ev içinde yaşam için en önemlisi kemirme dürtüsünü kontrol altına alacak oyuncaklar ya da araçlardır. Kemirme dürtüsü sizin doğru yönlendirmeleriniz olmadığı takdirde, köpek doğası gereği bir şeyleri kemirmeye ihtiyaç duyarak çok sevdiğiniz terliklerinizden kanepe kenarlarınıza kadar kemirme eğilimi gösterirler. Onların doğasında olan bu durumu doğru yönlendirme ile minimum seviyelere indirebilirsiniz. Bunun için olan köpek oyuncakları ve köpek kemikleri bu konuda en başarılı sonuçları elde etmenizi sağlar. 

Köpek Kemikleri Modelleri

Köpek kemikleri günümüzde pek çok maddenin bir araya getirilmesi ile doğal ya da yapay kemikler olarak üretimdedir. Burgu şeklinde kemiklerden preslenmiş kemiklere, dana sinir ve gırtlaklarından yapılmış kemiklerden ağız bakım kemiklerine kadar pek çok çeşit köpek kemiği ile köpekleriniz doğru davranış konusunda kemikler sayesinde stabil bir mental algıya sahip olabileceklerdir. Köpek kemikleri, aromalandırılmış olmaları ve şekil olarak gerçek bir kemiğe benzemelerinden dolayı köpeklerinizin anında dikkatini çekecek ürünlerdir. Hem diş kaşıma sorunlarını, hem engellenemeyen kemirme dürtüsünü hem de can sıkıntısını engellemeyi sağlayacak köpek kemiklerini kullanmanız uzmanlar tarafından da önerilir.

Köpek Kemikleri Fiyatları

Köpek kemikleri boy boy ve çeşit çeşit olarak satılan ürünlerdir. Santimetre hesabı ile satılan bu kemiklerin, boyutu büyüdükçe doğru orantılı olarak fiyatları da değişim gösterir. Aynı şekilde neden üretildiği ve hangi maddeleri içinde barındırdığı gibi konular da fiyatlarda değişiklik sağlayan bir diğer konudur. Daha çok paket halde satılan bu ürünler paket içeriğine bağlı olarak da farklı fiyatlara sahip olurlar.

Köpek Kemikleri Çeşitleri

Kemikler köpeklerinizin zevkine göre seçmeniz gereken ürünlerdir. Ayrıca köpeklerinizin boyutu ve ihtiyacı da bu konuda önemli kriterlerden biri olmalıdır. Henüz çiğneme alışkanlığı edinmemiş yavru köpeklerde yumuşak dokulu burgu kemik kullanmak herhangi bir yutma problemine karşı önerilmezken, kocaman boyutta bir kemik de ihtiyacını karşılamasına olanak vermeyecektir. İdeal köpek boyutlarına ve damak zevkine uygun olarak satın alacağınız kemikler, köpekleriniz için en güzel ödüllerden biri olacaktır. Siz de köpeklerinizi mutlu etmek ve doğru yönlendirmeler ile kemirme huyundan vazgeçirmek istiyorsanız tüm kemik ürünlerine sitemizden güvenle ulaşabilirsiniz.

Formun Üstü

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.