ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kedi Yatakları

Kedi yatakları,  kedinin sağlığı ve huzuru açısından önemlidir gerek ev kedileri gerekse sokak kedilerinin en çok üşüyen bölgesi patileri ve karınlarıdır. Üşüyen bir kedi kolaylıkla hasta olur. Bu sebeple kış aylarında kedi yatağı büyük bir ihtiyaçtır. Kedi yataklarının iç dolgu malzemesi elyaftır. Elyaf kediyi sıcak tutacak ve kış aylarında soğuktan koruyacaktır. Kedi yatağı alırken yıkanabilir olmasına dikkat edilmeli. Hijyen kedi sağlığı açısından önemlidir. Kedi yatağı düzenli olarak yıkanıp dezenfekte edilerek hijyen korunmalıdır. Dış mekânda kullanılacak olan kedi yatağının su geçirmez özellikte olması tercih edilmeli. Ve dayanıklı malzemeden üretilmiş mümkünse üstü kapalı olanı seçilmelidir. 

Kedi Yatakları Çeşitleri

Kedi yatakları oldukça çeşitlidir. Yastık model kedi yatakları, çift katlı kedi yatakları, pencere önü kedi yatakları gibi bolca çeşit mevcuttur.

Kedi Yatakları Modelleri

Yastık biçimli kedi yatakları zemin ya da koltuk kanepe üzerine konulabilir. Kedilerin seveceği türden oldukça rahat ve yumuşak bir yataktır. İki katlı kedi yatakları da, özellikle birden fazla kedi besleniyorsa, oldukça ideal bir üründür.  Alt kısmı kulübe şeklinde kapalıdır ve içinde kedi için bir minder bulunur. Kapalı mekân seven kediler için seçilebilir. Üst kısmı ise açıktır ve yine kedi için bir minder vardır. Pencere önü kedi yatakları ise pencere pervazına monte edilir. Kedilerin çok sevdiği türden bir yataktır.

Bilindiği gibi ev kedileri pencereden dışarıyı seyretmeye bayılır. Bu yatak sayesinde hem dinlenip hem de eğlenecektir. Yuvarlak peluş model kedi yatakları da yumuşacık ve konforlu ve üst kısmı açık olan bir yatak çeşididir. Kediler için oldukça rahat bir üründür. Radyatöre asılan hamak tipi kedi yatakları da kedilerin sevdiği bir yatak çeşididir. Kediler burada kış aylarında uyumaya bayılırlar. Bu kedi yatakları kedinin patilerini ve karınlarını rahat bir şekilde ısıtmalarını sağlar. Böylece huzurlu hissederler. Günün büyük bölümünü bu yatakta geçirebilirler.

Kedi Yatakları Fiyatları

Onlarca çeşit ve renkte kedi yatağı  mevcuttur. Bunlar ebatlarına ve kullanılan malzemeye göre fiyatta değişkenlik gösterir. Her kedi sahibinin bütçesine uygun ve her kedinin rahatına uygun bir kedi yatağı muhakkak vardır. İstenilen renkte ve fiyatta her türlü kedi yatağını sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.