PETSHOP
3165498
ADET
₺3,92 KDV Dahil
₺7,99 KDV Dahil
%51 İndirim
%51İndirim
Hızlı Kargo

Kedi Tasmaları

Ev kedilerine ara sıra biraz gezinti, biraz temiz hava iyi gelecektir. Kedi, evdeyken her ne kadar sahibine bağlı ve komutlara uyusa da dışarıya çıktığında korkabilir. Bu yüzden kaç ihtimalleri çok yüksektir. Bu durum hem kediyi hem de kedi sahibini son derece üzecektir. Evde yaşamaya alışık olan kedi sokak şartlarına uyum sağlayamaz, kısa sürede hastalanır ve ölür.

Kedisini evladı gibi benimseyen sahibi ise onu kaybettiği için kahrolur. Bu nedenle gezintiye çıkmadan önce, kedi sahibinin önlem alması gerekir. Kediyi gezinti esnasında korumanın en iyi yolu tasma kullanmaktır.  Kedi tasmaları kedi içinde sahibi için de oldukça güvenlidir. Her ihtimale karşı, kedi tasmasında kedi sahibine ait telefon numarası ve adres ve isim bulunması önem arz eder.

Kedi Tasmaları Çeşitleri

Kedi tasmaları  kedilerin boyuna kilosuna göre oldukça çeşitli üretilmiştir. Her renk ve ebatta kedi tasması mevcuttur. Kedi süs tasması, göğüs tasması, boyun tasması, uzayabilen tasma gibi.

Kedi Tasmaları Modelleri 

Kedi süs tasması sadece kedinin boynuna takılabilen, bazen ucunda bir çıngırak bulunan tasma modelidir. Bu tasmalara  kedinin adı yazılabilir. Kedi göğüs tasması kediyi göğüs ve boyun kısmından kavrayabilen oldukça güvenli bir tasmadır. Dışarıda gezme esnasında kedinin rahatça hareket edebilmesini sağlar.

Uç kısmında sahibinin kediyi kontrol edebileceği bir bağ bulunur. Kedi boyun tasması, kedinin boynuna bağlanabilen uç kısmında kedi sahibinin kediyi tutabileceği bir bağ olan bir tasma modelidir. Uzayabilen kedi tasmaları ise sahibinin kediyi kontrol edebilmesi için belli bir mesafeye kadar uzayıp kısalabilen modellerdir.

Kedi sahibi bu mesafeyi kendi isteğine göre ayarlayabilir. Bu şekilde kedi istediği yere rahatça gider ve sahibi de onu kontrol altında tutar. Kedi tasmaları kedi yavru iken daha ufak ebatlarda olur ve büyüdükçe daha büyük ebatlara geçilir.

Kedi Tasmaları Fiyatları 

Kedi tasmaları fiyatları tasmanın modeline göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Tasma seçilirken kedinin boyuna ve kilosuna göre olmasına dikkat edilmelidir. Her kedi sahibi kendi bütçesine kedisine ve zevkine uygun kedi tasmasını sitemizden güvenle satın alabilir. 

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.