ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kedi Oyuncakları 

Kedi oyuncakları,  özellikle ev kedilerinin oyun arkadaşıdır. Aynı zamanda sürekli evde olan kedi için bir aktivitedir. Bilindiği gibi kediler sürekli uyuyan hayvanlardır. Ev kedileri ise daha miskin olurlar. bu hareketsizlik zamanla kilo alımına neden olur.

Burada devreye giren kedi oyuncakları kediye gereken hareketi ve yağ yakımını sağlar fit bir kedi sağlıklı bir kedidir. Oyuncak, kedinin hem eğlenmesini hem de formunu korumasına yardımcı olacaktır.

Özellikle evde tek olan kediler oyuncakla oynamaktan büyük keyif alırlar. Kedisinin oyuncakla oynamasını izleyen kedi sahibi için de ayrı bir keyiftir. Oyuncağı gören kedinin şaşkın bakışı patilerinin konumu ve hareketleri gerçekten görülmeye değer. Kedi oyuncakları özellikle çalışan kedi sahipleri için vazgeçilmez. 

Kedi Oyuncakları Çeşitleri

Onlarca çeşit ve modelde kedi oyuncağı mevcuttur.  Kedi sahipleri, her zevke uygun onlarca renk ve çeşit arasından, kendisine ve kedisine en uygun olanı bulacaktır. Kedinin gerek kendisinin gerekse sahibinin onu oynatabileceği kedi oyuncakları modelleri mevcuttur. Kedi çubuğu basit bir düzenekle tasarlanmıştır kedilerin çok sevdiği bir oyuncaktır.

 Bir çubuğun ucunda ip ile bağlanmış bir çıngırak ya da tüy bulunur. Kedi sahibi çubuğu elinde tutarken kedi de bunlarla oynar. Kedi çubuğuna kedi oltası da denmektedir. Bir de kedi topları vardır. Bu toplar kedilerin oldukça ilgisini çeker. Topun üzerindeki fare ve benzeri figürler hareket ettikçe kediyi cezp eder. Bu topların içinde zil ya da çıngırak da bulunur. Hareket esnasında ses çıkarması kediyi oyuncağı odaklar.

Kedi Oyuncakları Modelleri 

Kedi oyuncakları kedinin oyun ile beslenmesini sağlar. Bu oyuncaklar kedilere oyun sırasında mama veren oyuncaklardır.  Özel olarak tasarlanmış bir ürün. Kedinin birkaç kez tekrarlanan hareketi sonucunda mama veriyor. Oyuncaklar kedinin zihinsel gelişimine de katkı sağlıyor. Bir diğer kedi oyuncağı da oyuncak faredir. Hareketli ve ses çıkaran türde olan oyuncak fareler, kedilerin en sevdiği oyuncaklar arasında. Kurmalı  olarak ya da pil ile çalışır.  Hareketi sırasında ses çıkarır. Işık saçan modelleri de bulunur. Kediler bu oyuncak farelerle oldukça eğlenirler.

Kedi Oyuncakları Fiyatları 

Pek çok modelde kedi oyuncağı mevcuttur. Hepsi de kedi için eğlenceli ve öğretici oyuncaklardır. Kedi sahipleri istedikleri oyuncağı, sitemizden güvenle satın alabilirler. 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.