ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kedi Konserve Mamaları

Kapağı açılır açılmaz çılgınca ellerinize koşan kedileriniz, konserve mamalara bayılırlar. Çiğnenmesi ve tüketilmesi onlar için daha kolay olan ve kokusu kuru mamadan daha hızlı şekilde yayılan bu mamalar, onların sağlıkları için de önemlidir. Kediler gün içerisinde çok su tüketen hayvanlar değildirler. Bu nedenle sağlık sorunlarının ortaya çıkmaması için onlara yaş mama tarzı sulu gıdalar vermemiz gerekir. Onların en çok sevdikleri ise kedi konserve mamaları kategorisindeki yaş mamalardır ve onların damak tatlarına göre seçebileceğiniz farklı çeşitleri mevcuttur.

Kedi Konserve Mamaları Modelleri

Öncelikle uyarmamız gerekir ki eğer sokaktaki patili dostlarınıza  yaş mama verecek iseniz farklı bir kaba ya da plastiğin üzerine, evdeki kedi arkadaşınıza verecek iseniz mama kabına koymanız gereken yaş mamaların konserve kutularının demir olanları kolaylıkla kesici ve tehlikeli olabiliyor. Açılan kapağın sivri uçlarının can dostlarımıza zarar vermemesi için bu kutuları uzaklaştırmanız daha doğru olacaktır. Bunun dışında farklı gramajlarda sunulan kedi konserve mamaları tercih edilirken kedinizin yaşı da göz önüne alınmalıdır. Yavru, yetişkin ya da farklı dönemde olan kediler için farklı mamalar tercih edilmektedir. Bir de konserve mama tercihinde kedinizin kısırlaşmış olup olmadığı da önemlidir. Çünkü yapılan işlemin ardından sağlıklarının bozulmasına etken olabilecek ürünler içerebilirler.

Kedi Konserve Mamaları Çeşitleri ve Fiyatları

 Kediler konserve mamaları çok seviyor olduğundan onlar için konserve mamalar da birçok çeşitle zenginleştirilmiş durumdadır. Kuzu etli, kuzu etli pirinçli, somonlu, karidesli, tavuk ya da hindili ve de ciğer gibi birçok içeriği olan konserve mama bulmak mümkündür. Ödül maması olarak da verebileceğiniz kedi konserve mamaları ise kedilerin beslenmesinin yanı sıra eğitimi açısından da önemlidir. Tıpkı köpekler gibi kedilerin de komutları anlayabilmesi için verilen ödül mamaları onların eğitsel gelişimine katkı sağlar.

Normal mamalara kıyasla maliyeti biraz daha yüksek olabilen bu mamalar, kalitesine ve içeriğine göre de farklı fiyatlarda satışa sunulmuştur. Kedilerin severek tükettiği bu mamalar, zengin içerikli ve iştah açıcı besinler olarak birçok kedi dostu tarafından da tercih ediliyor

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.