ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kedi Evleri

Kedi evleri, gerek iç mekânlarda, gerekse dış mekânlarda, kedilerin sığınabileceği bir yuvadır onlar için. Özellikle sokakta yaşayan kediler için barınaktır. Kış aylarında soğuktan, yağmurdan korunacaklardır. Dış mekân için tasarlanmış kedi evleri oldukça güvenlidir. Kediler hem kendilerini hem de yavrularını bu kedi evlerinde, sokağın güç şartlarından koruyabilir. Ev kedileri ise, kedi evinde kendilerini huzurlu hissederler. Kendilerine ait bir alanın olması onları mutlu eder. 

Kedi Evleri Çeşitleri

İç ve dış mekânlara özel onlarca kedi evi seçeneği mevcuttur. Her biri, kedilerin konforu ve güvenliği göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Kedi evleri, iç ve dış mekânlara için özel olarak tasarlanmıştır. Dış mekân kedi evleri iklim koşullarına dayanıklıdır. Yağmur,  kar ve sıcaktan etkilenmez. Ahşap ya da plastik malzemeden üretilmiştir. Birkaç kedinin, içinde barınabileceği büyüklüktedir. Ön kısmında kedinin girebileceği büyüklükte bir kapı bulunur. Bu evler, sokak kedileri için hayati öneme sahiptir. Kış aylarında, soğuktan donup ölmelerine mani olur. Yavrularını bu kedi evlerinde güvenle büyütebilirler. Yağmurda, karda sığınacakları güvenli bir limandır. Bahçelerde ve sokaklarda kullanımı idealdir. İç mekân kedi evleri de plastik ya da ahşap malzemeden üretilmiştir.

Kedi Evleri Modelleri

Farklı model ve ebatlarda kedi evleri mevcuttur. Kare, yuvarlak, koni şeklinde olanları vardır. İç mekân kedi evleri, tek ya da birden fazla kedinin kullanabileceği şekildedir. Tek kedi için olanlar küçük ebatlardadır. Birkaç kat halinde olanları da vardır. Bunları birden fazla kedi kullanabilir. İç kısmına kedi yatağı monte edilmiş kedi evleri, rahatına düşkün kedilerin vazgeçilmezidir. Doğaları gereği uykuya düşkün olan kediler, bu evlerde günlerinin büyük bölümünü uyuyarak geçirebilir. Henüz sahiplenilmiş yavru kediler ev ortamına ve insanlara bir süre alışamazlar. Alışma sürecinde, sığınacakları bir yer arayacakları için kedi evi oldukça idealdir. Dış kısmına kedi tırmalama tahtası ve oyuncak monte edilmiş kedi evleri, kedini hemen her ihtiyacını tek alanda toplar. 

Kedi Evleri Fiyatları

Kedi evleri ebatlarına ve kullanılan malzemeye göre fiyatta değişkenlik gösterir. İç mekân vs dış mekânlarda kullanılan kedi evlerinin fiyatları da farklılık gösterebilir. Her kedi ve kedi sahibi için istenilen zevke, renge ve bütçeye uygun bir kedi evine sitemizden güvenle ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.