Kampanyalı Kedi Ürünleri

İnsanlar uzun yıllardan bu yana çeşitli evcil hayvan türleriyle birlikte yaşamlarını sürdürmüşlerdir. Bu türlerin başında yer alan ve oldukça sevimli görünüme sahip olan kediler geçmiş yıllardan bu yana en çok tercih edilen evcil hayvanlardan olmuşlardır. Oldukça temiz olan kedilerin bakımı için kişiler çeşitli eşyalara sahip olmalıdır. Kediler tuvalet ihtiyaçlarını bile ev içerisine karşıladıklarından ötürü tuvalet kabından tasmasına kadar bu alanda pek çok ürün üretilmiş ve hem kedilerin hem de insanların kullanımına sunulmuştur.

Kampanyalı Kedi Ürünleri Modelleri

Kampanyalı kedi ürünleri ve modelleri listesinin ilk sırasında kediler için özel olarak üretilmiş tuvalet kapları yer almaktadır. Açık, kapalı, yarım kapalı, paspaslı, filtreli olmak üzere pek çok değişik modele ve tarza ayrılan kedi tuvaletlerinin ilk sırasında kapalı ve filtreli kedi tuvaletleri yer alır. Oldukça kullanışlı olan bu tuvalet modelleri kumun ve dışkının dışarıya saçılmasını engelleyerek temiz ve hijyenik bir ortam sağlar. Aynı zamanda karbon filtreleri sayesinden dışarıya kötü koku çıkmasını engeller ve açılır kapısı ile kediler rahatlıkla içine girip çıkabilir. Bu tuvalet kabı modelleri günümüzde en çok satışı yapılan kampanyalı kedi ürünleri listesinin başını çekmektedir.

Kampanyalı Kedi Ürünleri Çeşitleri

Kampanyalı kedi ürünleri listesinin diğer bir sırasında ise tırmanma evleri yer almaktadır. İki veya daha fazla kattan oluşan bu evler kedilerin tırnaklarını geçirip törpüleyebileceği tarzda üretilmiştir ve onların kendilerini tıpkı doğal yaşamdaymış gibi hissetmelerini sağlar. Bu tarz evler yüksekte oturmayı ve etrafını izlemeyi seven kediler için oldukça kullanışlı olmaktadır. Kedi evlerinin yanı sıra en çok tercih edilen kampanyalı diğer bir kedi ürünü ise konserve mamalardır. Çoklu alımlarda oldukça büyük indirimlerin uygulandığı konserve yaş mamalar kediler en çok sevdiği ve tükettiği yiyeceklerin başında yer alır.

Kampanyalı Kedi Ürünleri Fiyatları

Kampanyalı kedi ürünleri pek çok değişik tarzda üründen oluşur ve bundan dolayı fiyatlandırma da oldukça değişiklik gösterir.  Ayrıca günümüzde kampanyalı ürünler en çok rağbet gören başlıkların ilk sırasında yer alır. Bu anlamda hemen hemen her bütçeye uyum sağlayacak olan bu fiyatlandırmalar yapılarak kişilerin kedi ürünleri almalarına daha çok olanak sunuyor.

Kampanyalı Kedi Ürünleri Fiyat Listesi

Ürün Adı                                                                                                                                                                                                             Fiyatı ( TRY )

 

Hills Science Plan Kısırlaştırılmış Tavuklu Kedi Maması 10 Kg  478,99 TL
   

 

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.