Kap & Ferace
Ferace 6901 Mürdüm
PAC2020070309
ADET
₺224,00 KDV Dahil
₺320,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Kap & Ferace
PAC2020070448-12
ADET
₺229,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
Kap & Ferace
Tükendi
PAC2020070321
ADET
₺160,00 KDV Dahil
₺240,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hızlı Kargo

Kap & Ferace

Kadınların örtünme isteği seçmiş oldukları dinin gereklerini yerine getirmek veya kişisel tercihleri olmuştur. Vücudun belirli kısımlarını örtmek amacıyla belirli kıyafetler üretilir. Günümüzde ulaşılması çok daha kolay binlerce ürüne oturduğumuz yerden sahip olabiliyoruz.

Tesettürün vazgeçilmez ürünlerinden olan başörtüsü, uzun etek, bol pantolonlar, şallar, eşarplar, elbiseler, tunik, pardösü, Kap & Ferace gibi daha birçok kıyafet üretilmektedir. Kadınların vazgeçilmezi arasında olan bu ürünler beklentilerinizi karşılar biçimde dikilmektedir. Tesettürün gözde ürünleri arasındadır. 

Kap & Ferace Nasıl Olmalıdır?

Tesettürde dış giyimi oluşturan önemli kıyafetler arasındadır. Kap diz kısmına kadar olan uzunluğu ile rahat ve şık bir kıyafet olma özelliğini taşır. Ferace ise ayak bileklerine kadar uzun olması ve çoğunlukla siyah renkli olması ile bilinir. Günümüzde artık her kumaştan ve renkten yapılan Kap & Ferace çeşitleri bulunmaktadır.

Tek renk ve model olması değil, yenilikçi, modayla uyumlu, beğenilen işleme ve detaylar oldukça ilgi görmektedir. Ferace ve kap kumaşları şifon, keten, krep, polyester vb. birçok kumaşlardan yapılmaktadır. Giyildiğinde rahat olması ve şık durması gerekir. Boy ve kilonuza uygun ferace ve kapı seçmeniz gerekir.

Size yakışan renk ve modelleri bilerek kendinize uygun tarzı oluşturabilirsiniz. Şık ve zarif duran modelleri tercih edebilirsiniz. Günün her alanında kullanılan bu ürünlerin spor modellerini seçerek daha rahat hareket edebilirsiniz. Kıyafetlerin üzerlerine işlenen düğme, cep, bocuk, dantel gibi detaylarla harikalar yaratabilirsiniz. Bu konuda çok önemli bir yere sahip olan ürünlerden ferace ve kap binlerce markaya ve kadınların isteklerine göre üretilmektedir.

Kap ve Feracenin Kullanımı

Dış görünüşü tamamlayan kıyafetler arasındadır. Önemli bir davette şık ve zarif olmak, günün her alanında kullanılabilen daha spor Kap & Ferace ürünleri mevcuttur. Çoğu ürünlerin ütü gerektirmeyen kumaşlardan yapılmış olması büyük kolaylık sağlamaktadır.

Aynı zamanda yıkamada kırışmayan ve leke tutmayan ürünler  beğenilerek kullanılmaktadır. Her an her yerde kullanılan bu ürünler tesettür sektörünün bir numarası haline gelmiştir. Bu ürünlere uygun fiyat ve  kolay şekilde ulaşmak için sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.