ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Giyim 


Kadın giyim ve moda sektörü çok eski zamanlardan beri var olan, asla bitmeyecek bir sektördür. Herkesin farklı zevk ve tercihlerine hitap eden bu sektör, her geçen gün yenilenen, yaratıcı ve kaliteli içerikler sunabilen bir sektör olarak adı duyulmaktadır. Kadın giyim ve aksesuar modelleri, zengin ve yaratıcı seçeneklerle hemen hemen her yerde bulabileceğiniz ürünlerdir. 

Kadın Giyim Tarzları Nelerdir?

Her kadının kendine has bir tarzı vardır. Kendi vücut tipinden, tercih ettiği renklere, kullandığı aksesuarlardan tercih ettiği ayakkabı modellerine kadar her kadın kendine uygun tercihleri yaparak kendine yakışanı kullanmaktadır.

Moda akımı her geçen gün gelişen bazı tarzlar sunmaktadır. Her ne kadar çağa ayak uydurmak önemli olsa da bazen de eski çağların günümüze modern hatlarıyla yenilenmiş tarzları da sık sık görülmektedir. Doğru kadın giyim ve aksesuar kullanımıyla eskiyle yeniyi harmanlamak çok şık görüntüler ortaya çıkarmaktadır. 

Feminen giyim tarzları, bohem tarzlar, maskülen ya da vintage gibi birçok giyim tarzı ve bu tarzlara uyum sağlayan kadın giyim ve aksesuar modelleri bulunur. Önemli olan tarzınızı keşfedip ona göre seçimler yapmaktır. Bohem tarz giyim şekline sahip olmak kolay ve biraz da özensizdir. Üst üste takılmış çok çeşitli bilezikler, farklı uzunluklarda, üst üste kolyeler ve genelde örgü detaylı, dağınık görünümlü üstlerle kombinlenmiş daha salaş ve dökümlü etek ya da pantolonlar ile yapabileceğiniz kombinlerde bohem bir tarz öne çıkarmış olursunuz.

Maskülen Ya Da Feminen

Maskülen giyim tarzı için kadınsılığı geri planda bırakacak tercihler yapmanız gerekmektedir. Erkek giyim ürünlerine benzer ancak içinde kadınsı çizgilerin de olduğu, daha çok siyah ve koyu renklerle kombin yapılan bir tarzdır. Siyah saatler, sallantılı küpeler ve erkeksi bir saç modeliyle bu görünüme kavuşmak mümkündür. 

Feminen giyim tarzı maskülenin aksine kadınsılığın ön planda tutulduğu bir giyim tarzıdır. bacakları ve kalçaları ön plana çıkarmak içinse bele oturan bir elbise modeli bu tarza uyum sağlamaktadır. Etekler, beli saran kemerler, göğüs üzerinde biten kolyeler, topuklu ayakkabılar ve dalgalı saçlar bu tarzı yansıtacak seçimlerdir.

İstediğiniz tarzı yaratmak ve tüm ürünlerimizi incelemek için sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.