ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Irklara Özel Mamalar 

Her ırk köpeğin beslenme alışkanlığı değişkenlik gösterir. Küçük ırk köpekler diğer ırklara oranla daha uzun ömürlü köpeklerdir. Beslenme şekillerinin de sindirim sistemlerini dengeleyici tarzda olması gerekir. Irklara özel mamalar tercih edilerek her köpeğin beslenme şekli en doğru şekilde  desteklenir. Bağışıklık sitemini güçlendiren mamaların tercih edilmesi her ırk için ideal bir tercih olacaktır.

Irklara Özel Mamalar Modelleri 

Piyasada çok fazla mama modeli mevcuttur. Bilindik bir markadan ve ırklara özel mamalar alındığı takdirde köpeklerin gelişiminde bir problem yaşanmayacaktır.  Küçük, orta, büyük ve dev ırk olmak üzere kategorilere ayrılan köpekler ırklar içerisinde de yavru ve yetişkin olarak ayrılırlar. Her köpeğin beslenme ihtiyacı değişkenlik gösterebilir. Kuru mamalar daha doyurucu ve besleyici olurken yaş mamalar da ödül olarak verilebilecek iyi bir alternatif olacaktır.  Vücut yapısına ve yaşına en uygun mamanın tercih edilmesi doğru bir seçim olacaktır.

Irklara Özel Mamalar Çeşitleri 

Mama çeşitliliği köpek türüne göre artış gösteren bir unsurdur. Her köpeğin beslenme ihtiyacını en doğru şekilde destekleyecek ve karşılayacak ırklara özel mamalar mevcuttur. Evcil köpeklerin kilosuna, yaşına, ırkına ve hatta herhangi bir sağlık sorunu varsa dikkate alınarak en uygun köpek maması tercih edilmesi gerekir. Köpeklerin yavruluk döneminden itibaren ideal bir beslenme şeklinin olması sağlıklı ve uzun bir onurun yanında dinç bir hayatta sağlanmasına yardımcı olur.  Sağlıklı bir evcil dost için sağlıklı mamaların tercih edilmesi gerekir.

Irklara Özel Mamalar Fiyatları 

İdeal bir beslenme şekli karışık olandır. Tamamen kuru veya tamamen yaş mama ile beslene köpeklerin gelişiminde olumsuzluklar gözlemlenebilir. Aşırı kilo alımı veya zayıf kalma gibi durumlar söz konusu olabilir. Irka özel mamalar tercih edilirken köpeklerin gelişimine de dikkat etmek gerekir. Mama fiyatları kilogramağırlığına ve türüne göre değişkenlik gösterir. Uygun fiyatlı sağlıklı ve besleyici çok kaliteli köpek mamaları bulmak mümkündür. Köpeklerin beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak en doğru köpek mamasının tercih edilmesi gerekir. Köpek gelişiminde en önemli unsurdur mama tercihi ve özenli olmakta fayda vardır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.