ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Hills Mama 

Evde beslenen tüm evcil hayvanlar için, özel mama ve besinler kullanılır. Mutlaka bir beslenme alışkanlığı oluşturmalı ve vitaminli ve içeriği kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Özellikle kedi besleyen kişiler için, pek çok mama seçeneği bulunur. Kedilerin beslenme şekli önemlidir. Kedilerin için, Hills kedi mamalarını tercih ederek, küçük dostunuzu mutlu edebilirsiniz.

Hills Kedi Manasının Özellikleri Nelerdir?

Hills kedi mamaları, veterinerler tarafından hazırlanır. Çeşit olarak birbirinden ayrılan bu mamalar, kedilerin gelişimini tamamlaması için kullanılır. Tıpkı insanlar gibi, hayvanların beslenmesi de sağlık açısından çok önemlidir. Hills mama, bir kedinin günlük vitamin ve beslenme ihtiyacını karşılayacak düzeyde üretilir.

Aynı zamanda lezzetlidir ve hayvanlar tarafından çok sevilir. Yaşı büyük olan kediler daha çok kemik sağlığı ve kasların iyi çalışmasına ihtiyaç duyarlar. Hills mamalar yetişkin kedilerin sağlığını korur ve hastalanmasının önüne geçer. Mamalar özellikle kısırlaştırma işlemi yapılmış kedilerin vücut yağ oranını dengelemek için üretilir ve kilo alımının önüne geçilmiş olur.

Kedilerde insanlar gibi, bebeklik yetişkinlik ve yaşlılık dönemi geçirir. Yaşlılık dönemine giren kedilerin, zamanla hareketleri kısıtlanır ve yorgunluk gibi sağlık sorunları yaşarlar. Kemik erimesi ve kas erimesi gibi sorunlarda görülebilir. Hills yaşlı kediler için hazırlanan mamalar, günlük vitamin ihtiyacını karşılar ve kasları güçlendirir.

Yavru Kediler İçin Hills Mama

Yavru kediler için mama önerisi, 0 ile 1 yaş arasıdır. Yavru kediler için üretilen Hills mamalar, özellikle ağız ve diş sağlığı için üretilir. Gaz sorunu ve sindirim sorunlarının önünde geçen bu mamalar, konforlu bir yavruluk sürecinin geçirilmesini sağlar. Özellikle mama alışkanlığı olmayan yavru kedilerin, bu mama sayesinde iştahı açılır ve kilo alımı kolaylaşır.

Hills mamalar tamamen, zararsız olarak üretilir. İçeriğinde yapay olan hiç bir malzeme bulunmaz. Aynı zamanda boya içermez. Evcil kedilerin en çok sevdiği mamalardan olan Hills mama, tüy dökümü ve iştahsızlık gibi sağlık problemlerini giderir. Kedilerin ev ortamında daha sorunsuz yaşaması ve beslenme düzeninin düzgün olması için, bu mama çeşitlerini tercih edilebilirsiniz. Fiyatları ekonomiktir ve her bütçeye uyar.

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.