ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Halat Gezdirmeler

İnsanlar uzun yıllardır evlerine hayvanları açmışlardır ve yaşamlarını onlarla birlikte devam ettirirler. Bu birliktelik sonucunda pek çok firma hayvanların ve insanların kullanımına yönelik çeşitli ürünler üretip piyasaya sürmüşlerdir. Köpek, kedi gibi evcil hayvanların kullanabildiği bu ürünlerin ilk sırasında gezdirme tasmaları yer alır. Bu tasmalar köpek ve kedi gibi atik, hızlı canlıların kaçmasını engelleyerek sahipleriyle dışarıda rahat bir yürüyüş yapmalarını sağlar. Özellikle köpek gibi canlılarda tercih edilen gezdirme tasmalarının arasında en çok halat gezdirmeler tercih edilir.

Halat Gezdirmeler Modelleri

Halat gezdirmeler günümüzde pek çok köpek sahibi insanın kullandığı eşyalar arasında başı çeker. Bu ürün özellikle sağlam bir ip yapısında olduğundan ötürü herhangi bir çiğneme, ısırma, çekme gibi faaliyetlere karşı oldukça dayanıklıdır. Özellikle köpeklerin yürüyüş zamanlarında kullanılan bu ürünler pek çok modelden ve seçenekten oluşur. Bu seçeneklerin ilk sırasında örgü halat modelleri yer alır. Genellikle küçük ırk köpeklerde veya kedilerde tercih edilen örgü halat gezdirme ürünleri hem sağlam hem de diğerlerine oranla daha hafiftir. Bunun yanı sıra oldukça farklı renk seçeneği sayesinde pek çok insanın köpeğinin görünümüne uygun halat gezdirmelere sahip olabilir.

Halat Gezdirmeler Çeşitleri

Halat gezdirmeler arasında öne çıkan diğer bir ürün modeli ise naylon fitil halatlardır. Bu halatlar kolay taşıma imkanı sağlayıp çok fazla ağırlık yapmadığından ötürü tercih edilir. Büyük ırk köpeklerde de tercih edilen bu halat modelleri sürtünmeyi engelleyen yapısından dolayı herhangi bir dolanma durumunda minimum düzeyde hasara yol açar. Halat gezdirme modelleri günümüzde oldukça fazla kullanılır ve bunun sebebi sıradan gezdirmelerden ziyade çok daha dayanıklı ve sağlam olmasından kaynaklanır. Ayrıca halat gezdirme modelleri pek çok renk ve model seçeneği ile hayvan sahiplerinin beğenisini kolaylıkla kazanır.

Halat Gezdirmeler Fiyatları

Halat gezdirmeler günümüzde çok popüler olan petshop malzemelerindendir. Bu gezdirme iplerinin oldukça farklı modelde ve seçenekte ürünleri bulunduğundan ötürü aralarında fiyat farkı da gözlemek mümkündür. Genellikle orta kademe meblağlarda satışı yapılan halat gezdirme ürünleri pek çok insanın bütçesine uyum sağlayabilir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.