ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Göğüs Tasması

Kediler uzun yıllar önce evcilleştirilmiş ve insanlarla yaşamaya en uygun hale getirilmiş hayvan türlerinin başında yer alır. Oldukça sempatik görünüme sahip olan bu türlerin bakımı yapılırken pek çok eşyaya gereksinim duyulur. Zaman içerisinde üretilen bu eşyaların bir kısmı ihtiyaç dahilinde üretilirken diğer bir kısmı da kişilerin istekleri baz alınarak üretilmiştir. İhtiyaç dahilinde üretilen eşyaların başında yer alan kedi göğüs tasması son yıllarda en çok rağbet gören ürünlerdendir. Özellikle dışarıda kullanılan bu ürünler oldukça atik ve hızlı hareketlere sahip olan kedileri kontrol altında tutmanın en kolay yollarından biridir.

Göğüs Tasması Modelleri

Kedi göğüs tasması modelleri pek çok kedinin boyutuna ve zevkine hitap edebilecek kadar çeşitlilik içermektedir. Bu tasma modellerinin ilk sırasında kadife kumaşa sahip olan ve sürtünme olduğu taktirde can yakmayan tasmalar yer almaktadır. Oldukça rahat bir dokuya sahip olan bu tasma modelleri pek çok kedi sahibinin işini kolaylıkla görmektedir. Bunun yanı sıra göğüs tasması modellerinde öne çıkan diğer bir ürün ise ayarlanabilir tasmalardır. Bu model tasmalar kedilerin boyutuna göre ayarlanabilir olduğundan dolayı kedi büyüdükçe de kullanılmaya müsaittir. Oldukça kullanışlı olan bu ürünler kişilerin uzun yıllar boyunca kullanmasına fırsat tanımaktadır.

Göğüs Tasması Çeşitleri

Göğüs tasması modelleri her ne kadar kedilerde kullanılıyor olsa da köpeklerde de oldukça tercih edilen ürünlerdendir ve hatta daha azla rağbet görmektedir. Köpekler tuvalet ihtiyaçlarını yürüyüş yaparken karşıladıkları için tasmalar oldukça kullanışlı olmaktadır. Özellikle sıkı bir dokuya sahip olan ve kolay kolay yıpranmayan tasmalar en çok kullanılan tasma çeşitlerindendir. Çünkü köpekler oyun oynama amacı ile tasmanın ipini kemireceklerinden ötürü yıpranmayan ve kaliteli tasma çeşidi oldukça önemlidir.

Göğüs Tasması Fiyatları

 Zaman içerisinde gerek kedilerin gerek kedi sahiplerinin kullanımı için çeşitli modelde ve tarzda eşyalar üretilmiştir. Göğüs tasma kedi ve köpek olmak üzere pek çok hayvan için değişiklik ve çeşitlilik içerir. Bu değişikliğin içerisinde pek çok ürün bulunduğundan ötürü hemen hemen çoğu bütçeden insana hitap edebilecek fiyatlandırma listesini de içerir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.