ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Köpek Gezdirme Tasmaları

Köpeklerin de insanlar kadar dışarıda açık havada gezme ihtiyaçları vardır. Köpeklerin açık havada gezme ve koşması onların tuvalet ihtiyaçlarını da gidereceğinden dolayı köpeklerin dışarıda gezmeleri çok önemli bir husustur.

Köpeğinizi dışarıda gezdirerek hem onların kilolarını kontrol altına alabilir, egzersiz yapmalarını sağlayabilir ve de sizinle ya da diğer aile üyeleriyle olan iletişimi kuvvetlendirirsiniz. Köpeğinizi tasmasız da gezdirebileceğiniz gibi tasmalı gezdirmeniz önerilir. Eğer köpeğinizi tasma ile gezdirirseniz, hem güvenliğini sağlar, hem dışarıda karşısına çıkacak herhangi bir engele karşı yaşayacağı olası bir paniği engeller, hem de köpeğinizin kaçmasının önüne geçmiş olursunuz. Köpek gezdirme tasmaları köpeğiniz için güven veren bir üründür.

 Köpeğinizle birlikte yapacağınız gezintilerinizin büyük bir konfor alanında ve güvende olmasını istiyorsanız köpek gezdirme tasmaları kullanmalısınız.

Köpek Gezdirme Tasmaları Çeşitleri

Köpek gezdirme modelleri   birçok çeşidi vardır. Tasmalar kısa ya da uzun, büyük ya da küçük ırk büyüklükte olarak üretilir. Seçilecek başka alternatifler arasında da bel kemeri ve bel kayışı, zincirli kayış, zincirli gezinti kayışını sayabiliriz. Bu ürünlerin değişik renkleri ve değişik desenleri olabildiği gibi dayanıklılık oranları da birbirinden ayrı özelliklerdedir. Örneğin köpeğiniz küçük bir ırka ait bir patiliyse, büyük ırka ait olan bir tasmayı almanız yararlı olmaz çünkü dayanıklılık ve dirençleri farklıdır. Bu nedenlerle tasma seçimi yaparken köpeğinizin özelliklerine göre alışveriş yapmanız gerekir.

Köpek Gezdirme Tasması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Köpeğinizle konforlu, güvenli gezintilere çıkmak için köpeğinize alacağınız tasmanın detaylarını önemle inceleyerek seçmelisiniz. Eğer çekmeyi çok seven bir köpeğiniz var ise otomatik kayışlı tasmalar alabilirsiniz. Güçlü bir köpeğe sahipseniz süspansiyonlu köpek gezdirme çeşitleri kategorisini inceleyebilirsiniz. Bu özellik sizin de güvenliğinizi sağlar. Eğer köpeğinizle birlikte koşmayı seviyorsanız, bel kemerleri ya da gezinti kayışları edinebilirsiniz.

Ürün seçimi yaparken köpeğinizin, küçük, orta ya da büyük ırka özel olarak üretilmesini amaçlamalısınız. En doğru seçimi ürün özelliklerini inceleyerek ve köpeğinizin ırk, yaş, büyüklük oranına göre yaparsınız. Ayrıca köpek gezdirme tasmaları fiyatları da markadan markaya, kullanılan malzeme çeşidine ve uzunluğuna göre değişiklik gösterir.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.