ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Flexi

Yüzyıllar öncesinde kedi ve köpeklerin evcilleştirildikleri dönemden bu yana onların hem ihtiyacı hem de istekleri dâhilinde pek çok ürün üretilmiştir. Hem hayvanların hem de hayvan sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıran bu ürünler oldukça çeşitlilik içermektedir. Bu çeşitlilik arasında en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan tasma modelleri de kendi arasında modellere ve ebatlara ayrılmaktadır. Pek çok evcil hayvanın boyutuna uyum sağlayabilecek kadar çeşitlilik içeren bu ürünlerin üretilmesinde son yıllarda pek çok firma ve isim öne çıksa da aralarında en çok rağbet göreni Flexi tasma modelleridir. Genel olarak tüm vücuda sarılan ipleri ve rahat tutacağı sayesinde tercih edilen Flexi tasma modelleri popülaritesini gün geçtikçe arttırmaktadır.

Flexi Tasma Modelleri

Pek çok hayvan sahibinin kullandığı Flexi vücut tasması onların işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Yürüyüş ya da veteriner ziyaretlerinde takılan bu tasmaların son yıllarda isteğe ve ihtiyaca bağlı pek çok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Bu modellerin başında gelen kalın ve yumuşak dokulu bir ipe sahip olan Flexi tasma modelleri genellikle köpek sahibi insanlar tarafından tercih edilmektedir. Kalın yapısı dolayısıyla bedeni rahatça kavrar ve yumuşak dokusu sayesinde de can acıtmamaya meyilli bir tasmadır. Bu yüzden köpek sahibi insanlar en gözde ürünleri arasındadır.

Flexi tasma modellerinin en önemli özelliği tutacak kısmıdır. Eli acıtmayan bir yapıya sahip olan bu tutacak kısmı aynı zamanda ipin ayarlanmasını da sağlayabilmektedir. Rahat bir yürüyüş keyfi veren Flexi tasma modelleri pek çok insanın zevkine hitap edebilecek kadar renk ve desen çeşitliliği de içermektedir.

Flexi Tasma Ürünleri Fiyatı

Flexi tasma ürünleri son yılların en gözde, kullanışlı ve en kaliteli ürünleri listesinin başını çekmektedir. Yalnızca kedi veya köpekte değil daha pek çok hayvan çeşitlerinde kullanılabilen bu tasma modellerinin piyasa fiyatı da kalitesiyle doğru orantılı olarak artmaktadır. Flexi tasma fiyatları genel olarak internette fiyatlar değişse de mağazalardan çok daha uygun fiyatlara bu ürünü satın alabilmek mümkündür. Dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise ürünün orijinal olup olmadığıdır.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.