ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Ev Tekstili 

Yaşam alanları olan evlerde pek çok çeşit ve modelde ev tekstil ürünleri ile hem dekor hem de kullanışlılık sağlanır. Doğal ya da yapay kumaşlardan olabilen bu ürünler, bazen de her ikisi bir arada kombinasyon sağlanarak daha dayanıklı ve kaliteli halde sizlere sunulur. Ev tekstili denildiğinde ev içinde kullanılan kumaş ve benzeri pek çok şey dâhil edilir. Evin her bölümü için farklı ürünler ve farklı kullanım alanları mevcuttur. Yaşam kalitenizi ve konforunuzu arttıran ev tekstil ürünleri ile daha estetik ve modern bir hava yaratmanız da mümkündür. 

Ev Tekstili Modelleri

Tüm ev tekstil ürünleri kumaş ve türevlerinden üretilen ürünlerdir. Kullanım alanlarına göre farklı özellikte kumaşların bir araya getirilmesi ile ortaya çıkar. Evde yaşayan kişilerin günlük ihtiyaçlarını karşılayan ve daha rahat ve konforlu yaşama şansı sunan ev tekstili ürünleri, pek çok modele sahiptir. Salonlar, mutfaklar, yatak odaları, banyo ve çocuk odaları gibi her alan için kullanılan farklı modelde yüzlerce çeşit ev tekstil ürünleri bulunur. Kendi zevk ve ev dekorunuza göre kombinleyeceğiniz bu ürünleri istediğiniz renk ve desenlerde bulmanız mümkündür.

Ev Tekstili Fiyatları

Ev tekstili ürünleri tek tek sayılmayacak kadar çok fazla içeriğe sahiptir. Her içerik kendi içinde kullanılan maddeler, kumaş türleri, kumaşın kalitesi ve boyutu gibi pek çok farka sahiptir. Dolayısıyla her ürün farklı bir fiyat aralığına sahiptir.

Ev Tekstili Çeşitleri

Ev tekstil ürünleri kendi içinde pek çok gruba ayrılır. Örneğin yatak odası için çarşaflar, pikeler, yastık kılıfları, yorgan kılıfları, zeminde bulunan kilim ya da paspaslar, salon için koltuk örtüleri, masa örtüsü, kırlent kılıfları, mutfak için mutfak önlükleri, sofra örtüleri, el bezleri, tutaçlar, fırın eldivenleri ve perdeler gibi pek çok çeşit ürün yelpazesi bu kategoride mevcuttur. Aynı şekilde banyolar için el ve yüz havluları, bornozlar, banyo paspasları, klozet takımları gibi ürünler de ev tekstili grubuna ait ürünlerdir. Çocuklarınız için uyku setleri ve nevresimler, bebekler için bebek battaniyeleri, oyun minderleri gibi ürünler de bu kategoride en çok tercih edilen ürünlerden bazılarıdır. Siz de kaliteli ev tekstili ürünleri arıyorsanız sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi ile Kullanım Koşulları inceleyebilirsiniz.